Elysia Spa by Radisson Blu Hotel & Spa Istanbul Tuzla

Geleneksel Bali Masajı (50 dk.)

270 TL

Bu masaja kimse hayır diyemeyecek. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Elysia Spa by Radisson Blu Hotel & Spa jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna jest kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacak. Jest yaptığınız kişi, ister kendisi arayarak ister Elysia Spa by Radisson Blu Hotel & Spa tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

Elysia Spa by Radisson Blu Hotel & Spa jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

 

JEST HAKKINDA:

Tüm vücuda uygulanan Bali Masajı, kan dolaşımını arttırarak kaslardaki ve eklemlerdeki ağrıları azaltan derin doku, akupresur, refleksoloji, aroma terapi ve esnetme hareketlerinin karışımından oluşan bütünsel bir tekniktir. Son derece özel ve lüks bir Spa bakımı olan Bali Masajı, hem farklı masaj tekniklerini tanımak hem gevşemek hem de spiritüel olarak yenilenmek isteyen sevdikleriniz için yapacağınız ideal bir jesttir. Bir Hint holistik akımı olan Ayurveda’dan etkilenmiş olan Bali masajı ile kan dolaşımı artacak, doku ile kaslarda derin gevşeme sağlanacaktır.

Bali Masajı, Endonezya’nın Bali bölgesine ait değişmeyen geleneklerden etkilenen özgün bir özel bir masaj türüdür. Bali Masajı, dokuları derinden ovalayarak vücudu atıklardan temizleyen, lenf sisteminize kan akışı sağlayan, enerji merkezlerini dengelemeye ve iç sisteminizin entegrasyonunu iyileştirmeye yardımcı olan bir masaj türüdür.

Bali masajında vücudun enerji noktalarına uygulanan yoğun olmayan yumuşak basınç ile enerji merkezleri arasında dengenin sağlanması amaçlanır. Vücudu etkileyen sinirlerin ayakta bulunması ve sinirler aracılığı ile vücudun rahatlatılabilmesinden dolayı diğer masajlardan farklı olarak Bali masajına baştan değil ayaklardan başlanır.

Bu büyüleyici Bali Masajı 50 dakika sürmektedir.

Bank Card