Ets Tur

1000 ₺ Jest Çeki

1000 TL

Seyahatini özgürce planlasın. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

• Etstur’da geçerli bir jest seçtiğinizde jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşmakta ve jest yaptığınız kişi, jestiniz ile ilgili olarak bilgilendirilmektedir. Ardından; Jest yaptığınız kişi, Etstur yetkilileri tarafından aranarak seyahatini planlayabilmekte, planladığı tarihte jestinizden yararlanabilmektedir.

• Jestiniz bir Jest Çeki ise, jest yaptığınız kişi Etstur yetkilileri tarafından aranarak adresi talep edilecek, adresine jestiniz tutarında bir Hediye Kart gönderilecektir.

• Etstur jestleri için 30 günlük süre içerisinde Ets Tur ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Ets Tur'dan gelecek olan hediye kartın kullanım süresi 1 yıldır.

• Jest Çekleri iptal edilemez, iadesi yoktur.

• Etstur Jest Çeklerinde toplam tutarın tek seferde kullanılma zorunluluğu bulunmamaktadır. Örneğin, 2.500 TL tutarındaki jest çeki, toplamı 2.500 TL olacak şekilde birden fazla alışverişte kullanılabilir.

• Hediye Çeklerinin Geçerlilik Süresi Nedir?
Münferit uçak bileti ve araç kiralama dışındaki ürünlerimizde kullanılabilir. Ayrıca web sitemiz üzerinden alışveriş yapamazlar. Çağrı merkezi veya acentalarımız üzerinden işlem yapabilirler. Hediye kartının oluşturabilmesi için çağrı merkezini aramaları gereklidir.

• Parçalı kullanılabiliyor mu?

Kartın geçerlilik süresi dolmadıkça, parçalı kullanılabilir.

• Aynı alışverişte birden fazla hediye çeki kullanılabilir mi?

Aynı satış için birden fazla hediye kart kullanımı yapılabilir.

• Promosyonlu tur, ve varsa farklı kampanyalarda hediye çekleri kullanılabilir mi? (Hopi, Zubizu vs gibi)

Kampanyanın şartlarına bağlıdır. Örnek olarak world karta ekstradan %5 indirim varsa bu indirimden yararlanamazlar. Hediye kartı ile çağrı merkezi veya acentamız üzerinden rezervasyonlarını yapabilecekleri için web sitesine özel bir indirim olduğu takdirde faydalanamazlar. Hediye kartı ile ödeme bizim tarafımızda nakit ödeme aksiyonu olarak değerlendirilmektedir. Nakit ödemedeki indirim oranı kaç ise misafir bu oran üzerinden işlemini yapabilir.

JEST HAKKINDA:

Jest Çeki, sevdiklerinize hangi jesti yapacağınıza karar veremediğinizde seçimi onlara bırakmanızı sağlayan bir Jestiniyap ayrıcalığıdır. Jestiniyap Etstur 1000 ₺ Jest Çeki ile Etstur’un keşfe çıkaran dünyasında 1.000 TL değerinde seyahat organize edebilir. 

Bank Card