Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia

Erkeklere Özel Cilt Bakımı (60 dk.)

365 TL

Yumuşacık bir cilt erkeklerin de hakkı. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister Palestra Spa yetkilileri tarafından aranarak jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

Erkeklere özel cilt bakım ürünleri ile cildi derinlemesine temizleyerek, cildin ihtiyacı olan tüm mineralleri geri kazandırarak cildin enerjik ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Yorgunluk belirtilerini, kırışıklıkları ve ince çizgileri yok etmek, cilt rengini taze ve eşit kılmak için tasarlanmıştır.

İyi hissetme tecrübesi içeren bu bakım, jest yaptığınız kişiyi rahatlamaya davet ediyor. Erkekler için cilt bakımı jesti, rahatlatıcı ve zarif olmasının yanı sıra jest yaptığınız kişinin kendini özel hissetmesini de sağlayacaktır.

Erkeklere hediye seçmenin zorluğundan bahsedilir; Babalar Günü’nde ne hediye edilir, Yılbaşı’nda ne hediye alınır gibi pek çok soru sormanıza neden olan kararsızlığınızı giderecek en güzel jestler şimdi Jestiniyap ile sevdiklerinizi mutlu etmeye hazır. En güzel Babalar Günü hediyeleri arasına bakım jestlerini de mutlaka ekleyin. Erkeklere Özel Cilt Bakımı jesti; Sevgililer Günü, Yılbaşı gibi özel günler için de hoş bir alternatif olacaktır.

Bank Card