Elysia Spa by Radisson Blu Hotel & Spa Istanbul Tuzla

Lüks Hamam Bakımı (60 dk.)

350 TL

Hamam sefası jestinizi hiç unutmayacak. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Elysia Spa by Radisson Blu Hotel & Spa jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna jest kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacak. Jest yaptığınız kişi, ister kendisi arayarak ister Elysia Spa by Radisson Blu Hotel & Spa tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

Elysia Spa by Radisson Blu Hotel & Spa jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

 

JEST HAKKINDA:

Baştan ayağa yenilenme ve temizleme ritüeli sayesinde, bu geleneğin tadını sonuna kadar çıkaracak. Bizans ve Roma döneminden beri bilinen hamam; zihni, bedeni, ruhu tazelemek ve arındırmak için lüks ve canlandırıcı bir deneyim yaşatır.

Hamamların tarihi Antik Romalılara kadar dayanır. Osmanlı, hükümdarlığı boyunca İstanbul’da çok sayıda hamam yaptırarak hamamları kültürün bir parçası haline getirdi.

Hamam terapisi geleneksel Türk/Roma sıcak banyo ritüellerinin modernize edilmiş yorumudur. Hamam vücut peeling’i ölü derilerden arındırır ve detoks etkisine sahiptir. Vücudu gençleştirip temizleyen ritüel aynı zamanda zihni yatıştırıcı etkiye de sahiptir.

Bank Card