Elysia Spa by Radisson Blu Hotel & Spa Istanbul Tuzla

Geleneksel Kese Köpük (45 dk.)

250 TL

Arındırıcı kese, yenileyen köpük masajı bir arada. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Elysia Spa by Radisson Blu Hotel & Spa jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna jest kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacak. Jest yaptığınız kişi, ister kendisi arayarak ister Elysia Spa by Radisson Blu Hotel & Spa tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

Elysia Spa by Radisson Blu Hotel & Spa jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

 

JEST HAKKINDA:

Arındırıcı kese deneyiminin ardından, rahatlatıcı bir köpük masajı ve ardından şok duş ile geleneksel hamam keyfi devam ediyor.

Kese, cilt yüzeyinde biriken ölü hücrelerin arındırılmasında en etkili yöntemlerden biridir.

Tüm fiziksel ve zihinsel stresinizi arındıran sakinleştirici bir kese ritüelidir.

Hamamların tarihi Antik Romalılara kadar dayanır. Osmanlı, hükümdarlığı boyunca İstanbul’da çok sayıda hamam yaptırarak hamamları kültürün bir parçası haline getirdi. Düzenli aralıklarla kese yaptırmanın vücuda pek çok faydası bulunmaktadır. Ciltteki ölü tabakayı soyan kese, cildin oksijen almasını ve canlılık kazanmasını sağlar. Yağ yakılmasına da katkı sağlayan kese, kan dolaşımını hızlandırarak cilde tazelik katar. Düzenli kese yaptırmak, selülit oluşumunu da engellemektedir.

Yurt dışından ya da şehir dışından gelen dostlarınıza, misafirlerinize de yapabileceğiniz Kese jesti unutulmaz bir deneyim yaşatarak onları rahatlık ve huzurla buluşturacak.

Sıcak ve soğuk su bulabileceğiniz hamamlarda köpük masajı yaptırmak herkesin hayatında en az bir kere yaşaması gereken bir deneyim.

Sevdiklerinize hamamda eşsiz bir köpük masajı keyfi yaşatın, rahatlayıp dinlenmelerini sağlayın.

Bank Card