D&R

Silver Jest Çeki - Online ve Mağazalarda Geçerli

150 TL

Kitaplar, oyuncaklar, kutu oyunları, kırtasiye malzemeleri, dergiler, albümler ve daha fazlası D&R mağazalarında sevdiklerinizi bekliyor.... devamını oku

1
Aynı anda sadece 1 hediye çeki alabilirsiniz.

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

D&R mağazalarında geçerli bir jest yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşmaktadır. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda yer alan Jest Kodu'nu alışveriş yaptığı D&R mağazasında kasa görevlisine belirterek jestinden faydalanabilecektir.

D&R'da geçerli jest çekleri 01.02.2019 tarihine kadar kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

D&R Jest Çeki toplam tutarının tek seferde kullanılma zorunluluğu bulunmamaktadır. Örneğin, 500 TL tutarındaki Jest Çeki, toplamı 500 TL olacak şekilde birden fazla alışverişte kullanılabilir.

D&R Jest Çekleri; Türkiye'deki tüm D&R mağazalarında geçerlidir. 

Jest Çekleri iptal edilemez, iadesi yoktur.

Jestinizi yaparken mesajınızı video ve not olarak ekleyebileceğinizi, böylece onu daha çok şaşırtıp mutlu edebileceğinizi biliyor musunuz?

JEST HAKKINDA:

Kitaplar, oyuncaklar, kutu oyunları, kırtasiye malzemeleri, dergiler, albümler ve daha fazlası D&R mağazalarında sevdiklerinizi bekliyor. Hangi hediye onu daha çok mutlu eder diye düşünüp yorulma; Jest Çeki gönder, onu en çok mutlu edecek hediyeyi kendisinin seçmesini sağla. 

Jest Çeki, sevdiklerinize hangi jesti yapacağınıza karar veremediğinizde seçimi onlara bırakmanızı sağlayan bir Jestiniyap ayrıcalığıdır. Jestiniyap D&R Silver Jest Çeki ile D&R’ın renkli dünyasında 150 TL değerinde alışveriş yapabilir.