D&R

Silver Jest Çeki - Online ve Mağazalarda Geçerli

150 TL

Onu en çok neyin mutlu edeceğini ondan iyi kimse bilemez. ... devamını oku

1
Aynı anda sadece 1 hediye çeki alabilirsiniz.

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

D&R mağazalarında geçerli bir jest yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşmaktadır. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda yer alan Jest Kodu'nu alışveriş yaptığı D&R mağazasında kasa görevlisine belirterek jestinden faydalanabilecektir.

• Her mağazada ve Online'da kullanılabiliyor mu?

D&R Jest Çekleri, D&R mağazalarının yanı sıra http://www.dr.com.tr/'de de geçerlidir. 

• Online'da hediye çekimi nasıl kullanabilirim?

dr.com.tr kullanımlarında; ödeme sayfasında "Hediye Çeki/Kartı Kullan" butonuna tıklayıp Jest Kodu'nuzun ilk 16 hanesini Kart Numarası alanına, Güvenlik Kodu'nu da Güvenlik Numarası alanına yazarak jest çekinizi kullanabilirsiniz. 

• Hediye çeki tutarı tek seferde mi kullanılmalı?

dr.com.tr'de yapacağınız bir alışverişte bir hediye çeki kullanılabilir. Hediye çekleri birleştirilememektedir. D&r Mağazalarında birden fazla hediye çekini aynı alışverişte kullanabilirsiniz.

• Geçerlilik süresi ne kadar?

• D&R'da geçerli jest çekleri 25.06.2019 tarihine kadar kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

• Tüm ürünlerde / indirimlerde geçerli midir?

Evet, hediye çekleri indirimli ürünler dahil tüm ürünlerde kullanılabilir.

• Hediye çeki iptal ya da iade edilebilir mi?

Hediye çekleri iade veya iptal edilememektedir.

JEST HAKKINDA:

Jestinizi yaparken mesajınızı video ve not olarak ekleyebileceğinizi, böylece onu daha çok şaşırtıp mutlu edebileceğinizi biliyor musunuz?

Kitaplar, oyuncaklar, kutu oyunları, kırtasiye malzemeleri, dergiler, albümler ve daha fazlası D&R mağazalarında ve dr.com.tr'da sevdiklerinizi bekliyor. Hangi hediye onu daha çok mutlu eder diye düşünüp yorulma; Jest Çeki gönder, onu en çok mutlu edecek hediyeyi kendisinin seçmesini sağla. 

Jest Çeki, sevdiklerinize hangi jesti yapacağınıza karar veremediğinizde seçimi onlara bırakmanızı sağlayan bir Jestiniyap ayrıcalığıdır. Jestiniyap D&R Jest Çeki ile D&R’ın renkli dünyasında 150 TL değerinde alışveriş yapabilir.