D&R

Silver Jest Çeki - Online ve Mağazalarda Geçerli

D&R Jest Çekleri
150 TL
1 adet
Ürün Açıklaması

JEST KULLANIMI

D&R mağazalarında geçerli bir jest yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşmaktadır. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda yer alan Jest Kodu'nu alışveriş yaptığı D&R mağazasında kasa görevlisine belirterek jestinden faydalanabilecektir.

D&R'da geçerli jest çekleri 01.01.2019 tarihine kadar kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

D&R Jest Çeki toplam tutarının tek seferde kullanılma zorunluluğu bulunmamaktadır. Örneğin, 500 TL tutarındaki Jest Çeki, toplamı 500 TL olacak şekilde birden fazla alışverişte kullanılabilir.

D&R Jest Çekleri; Türkiye'deki tüm D&R mağazalarında geçerlidir. 

Jest Çekleri iptal edilemez, iadesi yoktur.

Jestinizi yaparken mesajınızı video ve not olarak ekleyebileceğinizi, böylece onu daha çok şaşırtıp mutlu edebileceğinizi biliyor musunuz?

JEST HAKKINDA

Kitaplar, oyuncaklar, kutu oyunları, kırtasiye malzemeleri, dergiler, albümler ve daha fazlası D&R mağazalarında sevdiklerinizi bekliyor. Hangi hediye onu daha çok mutlu eder diye düşünüp yorulma; Jest Çeki gönder, onu en çok mutlu edecek hediyeyi kendisinin seçmesini sağla. 

Jest Çeki, sevdiklerinize hangi jesti yapacağınıza karar veremediğinizde seçimi onlara bırakmanızı sağlayan bir Jestiniyap ayrıcalığıdır. Jestiniyap D&R Silver Jest Çeki ile D&R’ın renkli dünyasında 150 TL değerinde alışveriş yapabilir.

Devamı »