Bienne Wellness Mövenpick Hotel

Derin Doku Masajı (50 dk.)

370 TL

Derin Doku Masajı (50 dk.) ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

• Bienne Wellness Mövenpick Hotel’de geçerli bir jest seçtiğinizde jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister Bienne Wellness Mövenpick Hotel yetkilileri tarafından çalışma saatleri içinde aranarak jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

• Bienne Wellness Mövenpick Hotel’de geçerli jestler 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

• Bienne Wellness Mövenpick Hotel Çalışma Saatleri: 10:00 - 22:00

Hamam, Sauna ve Islak alan kullanımları fiyata dahildir.

JEST HAKKINDA:

Ciltte en derin tabakada bulunan kaslar üzerine yoğunlaşılan bir masaj tekniğidir. Kas ağrılarının giderilmesinde etkilidir.

Abartılı olmamakla beraber diğer pek çok masaja göre sert dokunuşlar içeren Derin Doku Masajı, vücutta zamanla biriken toksinlerin atılmasını kolaylaştırma konusunda etkin bir rol oynar.

Derin Doku Masajı, temposu düşük dokunuşlar içeren ancak hareketlerin şiddetinin fazla olduğu bir masaj türüdür. Vücuttan toksin atmada çok etkin bir tür olup özellikle sert masajdan hoşlanan kişilerin tercih ettiği bir masajdır. Masaj sırasında sert baskı uygulanan kaslar üzerinde durularak vücudun dengesi sağlanmaya çalışılır.

Uzun süreli streslerin ardından biriken tüm stresi atmak için tercih edilebilir, bu özelliği sayesinde stresli bir dönem geçiren dostlarınıza yapacağınız ve onları rahatlatıp mutlu edecek bir jest olma özelliği taşıyor.

Masaj jestlerinin zamanı yok, her dönem herkesin ihtiyacı olan rahatlığı ve dengeyi sağlayabilecek masaj jestleri ile sevdiklerinizi dinlendirmek sizin elinizde.

Özellikle düzenli spor yapan sevdiklerinize yapacağınız bu jest onların yorulmuş kaslarını gevşetip günlük hayatlarında rahatlık kazanmalarını sağlayacaktır. “Kulunçlara ne iyi gelir?”, “Kulunçlardan nasıl kurtulunur?” sorusuna vereceğimiz cevapların başında gelen Derin Doku Masajı, jest yaptığınız kişiye düzenli aralıklarla tekrar etmek isteyeceği harika bir rahatlık yaşatacak. 

Derin Doku Masajı, gevşetir ve rahatlatır. Derin doku masajı bedenin doğal dengesine kavuşmasına da yardımcı olacak özel bir masajdır. Derin Doku Masajı, vücuttan toksinlerin atılmasında ve kas ağrılarının giderilmesinde oldukça etkilidir.

Bank Card