The Marmara Spa Taksim

Derin Doku Masajı (50 dk.)

459,40 TL

Belki de sert masajdan hoşlanıyordur. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

The Marmara Spa Taksim jesti yaptığınızda jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister The Marmara Spa Taksim tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecek.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

The Marmara Spa Taksim jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

Bu masaj temponun düşük ancak hareketlerin diğer pek çok masaja göre şiddetli olduğu bir masaj türüdür. Vücuttan toksin atmada etkin bir masaj türü olup özellikle sert masajdan hoşlanan kişilerin tercih ettiği bir masajdır. Masaj sırasında sert bası uygulanan kaslar üzerinde durularak vücut dengesinin sağlanması amaçlanır.

Ciltte en derin tabakada bulunan kaslar üzerine yoğunlaşılan bir masaj tekniğidir. Kas ağrılarının giderilmesinde etkilidir.

Abartılı olmamakla beraber diğer pek çok masaja göre sert dokunuşlar içeren Derin Doku Masajı, vücutta zamanla biriken toksinlerin atılmasını kolaylaştırma konusunda etkin bir rol oynar.

Derin Doku Masajı, temposu düşük dokunuşlar içeren ancak hareketlerin şiddetinin fazla olduğu bir masaj türüdür. Vücuttan toksin atmada çok etkin bir tür olup özellikle sert masajdan hoşlanan kişilerin tercih ettiği bir masajdır. Masaj sırasında sert baskı uygulanan kaslar üzerinde durularak vücudun dengesi sağlanmaya çalışılır.

Derin Doku Masajı, uzun süreli streslerin ardından biriken tüm stresi atmak için tercih edilebilir; bu özelliği sayesinde stresli bir dönem geçiren dostlarınıza yapacağınız ve onları rahatlatıp mutlu edecek bir jest olma özelliği taşıyor.

Masaj jestlerinin zamanı yok, her dönem herkesin ihtiyacı olan rahatlığı ve dengeyi sağlayabilecek masaj jestleri ile sevdiklerinizi dinlendirmek sizin elinizde.

Özellikle düzenli spor yapan sevdiklerinize yapacağınız bu jest onların yorulmuş kaslarını gevşetip günlük hayatlarında rahatlık kazanmalarını sağlayacaktır. “Kulunçlara ne iyi gelir?” “Kulunçlar nasıl geçer?” “Kulunçlardan nasıl kurtulunur?” gibi pek çok soruya vereceğimiz cevapların başında gelen Derin Doku Masajı, jest yaptığınız kişiye düzenli aralıklarla tekrar etmek isteyeceği harika bir rahatlık yaşatacak.

Derin Doku Masajı, gevşetir ve rahatlatır. Derin doku masajı bedenin doğal dengesine kavuşmasına da yardımcı olacak özel bir masajdır. Derin Doku Masajı, vücuttan toksinlerin atılmasında ve kas ağrılarının giderilmesinde oldukça etkilidir.

Bank Card