Cosalindo

Degas Desen 2'li Kahve Fincan Seti

150 TL

Degas Desen 2'li Kahve Fincan Seti Jesti!... devam─▒n─▒ oku

1

PAYLA┼×:

JEST KULLANIMI:

Jest yapt─▒─č─▒n─▒zda, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna SMS ula┼čacak. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, k─▒sa mesajda belirtilen ba─člant─▒ya t─▒klad─▒─č─▒nda mesaj─▒n─▒z─▒ ve jestini görüp adres bilgilerini belirtebilecek. Jesti, belirtti─či adrese ula┼čt─▒r─▒lmak üzere en k─▒sa zamanda kargoya teslim edilecek.

Detaylar: 

• Geçerlilik süresi ne kadar?
Bu jest, sat─▒n al─▒nd─▒─č─▒ tarihten itibaren 30 gün içinde kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

• Kargo ne zaman ula┼č─▒r?
Adres bilgileri girildikten sonra hemen i┼čleme al─▒n─▒r ve ürün 5 i┼č günü içinde kargoya teslim edilir.

JEST HAKKINDA:

Ba┼čak Canke┼č bu koleksiyonunda bale tutkusu yar─▒m kalm─▒┼č bir k─▒z─▒n hikayesini anlat─▒yor. Y─▒llarca içinde saklad─▒─č─▒ bir tutkunun sanata dönü┼čtü─čü bu koleksiyon için Canke┼č, Kütahya’da ke┼čfetti─či sanatç─▒lar─▒n, Edgar Degas’nin tablolar─▒ndaki rüya gibi balerinlerden ilham alarak yapt─▒─č─▒ i┼čleri, balerin olamay─▒┼č─▒n─▒n s─▒r alt─▒nda kalan izleriyle birle┼čtiriyor ve onu yeniden parmak uçlar─▒n─▒n üzerinde yükseltiyor. Büyülü bir çocuklu─čun methiyesi gibi müze an─▒lar─▒ndan hat─▒rlanan çiniler k─▒r─▒lgan ve zarif, Edgar Degas’nin tablolar─▒ndaki balerinlerin masals─▒ safl─▒─č─▒yla kar─▒┼č─▒yor.

Bu büyülü dünyan─▒n, ilk kayna─č─▒ Ba┼čak Canke┼č’in kendi çocuklu─čunda bale ile ilk bulu┼čmas─▒na ait an─▒larda yer alan tütüler, bale ayakkab─▒lar─▒ koleksiyonda toz pembe ve somon ipekler, yünler ile çini desenlerinin modern bir yorumu olarak bir araya geliyor. Tüm günlerimizin bir çocuk kadar saf ve büyülü olmas─▒ için yarat─▒lm─▒┼č sanat eserlerinin de yer ald─▒─č─▒ koleksiyonda, balede sahneye ait olan büyülü dünya, gündelik gerçekli─čimizle tan─▒┼č─▒yor. Koleksiyonun sunumunda ise Degas ve çiniyi çocuklu─čunda onunla tan─▒┼čt─▒ran annesine ithaf etti─či ilk oda ile baslayan sergi toplamda 6 odadan olu┼čmakta. Son odaya kadar asama asama bir nevi çocukluk an─▒lar─▒n─▒n içine girdi─čimiz Canke┼č, baleyi b─▒rakmas─▒n─▒ temsil eden siyah odan─▒n ard─▒ndan davetlileri resmen atölyesinin ortam─▒na alarak yaratt─▒─č─▒ serinin son sanat eseri üzerinde çal─▒┼čt─▒─č─▒ bir performans sanat─▒ da gerçekle┼čtirdi.

Moda sanatç─▒s─▒ olarak adledilen Ba┼čak Canke┼č'in yaratt─▒─č─▒ eserler Degas dokunu┼člu balerinlerin çinilerle harmani olarak adland─▒r─▒labilir. Bale ayakkab─▒lardan ceketler ve ku┼č tüylerinin masals─▒l─▒─č─▒na gömülen bale pointleri tasarlayan Canke┼č bu parçalar─▒n─▒ giyilebilir sanat sertifikas─▒ ile birlikte sat─▒┼ča sunuyor. Uçusan ipekler, akrilik boya ile boyanan organze pantolonlar ve tüller koleksiyonun sanatsall─▒─č─▒n─▒ ön plana ç─▒karan detaylar aras─▒nda. Çini desenlerinin içinden Degas’─▒n balerinlerinin ç─▒kt─▒─č─▒ sanat eserleri için Canke┼č Kütahya’yi ziyaret ederek U┼čak Üniversitesi Yrd. Doc. Ezgi Gökçe ve Ögr. Gör. Can Gökçe, Ressam Gülden Gener, Mehmet Ba┼čak, Cihan Batu gibi usta zanaatkarlar ve sanatç─▒lar ile birlikte çal─▒┼čt─▒. Sunumda yer alan aktör Veysel De─čertekin, dansç─▒ ve balerinler ise; Asya Mehmedova Mustafova, Deniz K─▒l─▒nç, Ebru Mihçi, Elif Korkmaz, Huri Murphy, Mona Çal─▒┼č ve Sude ─░seri.

Bank Card