GreenSpa Dedeman Bostancı

Refleksoloji (40 dk.)

240 TL

Ayak masajı en rahatlatıcı çözüm. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

• GreenSpa Dedeman Hotel jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister GreenSpa Dedeman Hotel tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecek.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

GreenSpa Dedeman Hotel jestleri, 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

JEST HAKKINDA:

Refleksoloji, kişinin kendisini fiziksel ve ruhsal olarak iyi hissetmesini sağlayan bir tür denge masajıdır.

‘Ayaklar vücudumuzun aynasıdır.’ prensibinden yola çıkılarak belirginleşen ve Uzak Doğu geleneksel tıbbının vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş bu masajda, ayak tabanında belirli noktalara baskı uygulanmaktadır. Ayakta her bir nokta vücutta belli organ ve dokuları temsil eder. Kişinin ayağında belli noktalara verdiği tepkilere göre sorunlar tespit edilip onarılmaya çalışılır.

Kökeni M.Ö. 5 bin yıllarına dayanan refleksoloji masajının temeli vücuttaki enerji tıkanıklıklarının rahatsızlıklara neden olması ve vücuda ulaşacak tüm yolların ayaktan geçmesine dayanır. Refleksoloji masajının ardından tıkanıklığa sebep olan enerji serbest kalır ve bedendeki enerji akışı sağlanmış olur. Refleksoloji, vücudu stresten ve toksinlerden arındırır, rahatlatır ve dinlendirir. Aynı zamanda dolaşım sistemini güçlendirme özelliği de bulunan refleksoloji masajının uykusuzluk gibi kronik görünen birçok rahatsızlığı giderme yönünde güçlü etkileri bulunmaktadır. Refleksoloji; migren, astım ve boşaltım sistemi rahatsızlıkları gibi pek çok rahatsızlığa karşı güçlü bir savunmadır.

Herkes özel olduğunu hissetmek ve sevdikleri tarafından düşünülmek ister. Sevdiklerinize masaj jestleri yaparak onlara ne kadar özel olduklarını bir kez daha hatırlatabilirsiniz. Masaj jestlerinin zamanı yok, her dönem herkesin ihtiyacı olan rahatlığı ve dengeyi sağlayabilecek masaj jestleri ile sevdiklerinizi dinlendirmek sizin elinizde.

Bank Card