GreenSpa Dedeman Bostancı

Hint Baş Masajı (40 dk.)

240 TL

Stres ve gerilimin ortadan kaldırılmasında en büyük yardımcı. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

• GreenSpa Dedeman Hotel jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister GreenSpa Dedeman Hotel tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecek.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

GreenSpa Dedeman Hotel jestleri, 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

JEST HAKKINDA:

Hint Baş Masajı, binlerce yıllık tarihi kökeni ile Hindistan'da uygulanan bir masaj türüdür. Hint Baş Masajının amacı baş, yüz, boyun ve omuzlardaki doku, kas ve eklemlerde biriken gerilimi tahliye etmektir. Ovalama ve derin basınç içeren farklı hareketler; kafatası, boyun ve omuz bölgesine uygulanır. Baş ağrısı, migren, stres, gerilim, yorgunluk, uykusuzluk ve sinüzit sorunlarına çok iyi gelen baş masajı aynı zamanda eklemlerin esnekliğini de sağlar. Kan ve lenf dolaşımını arttırarak, bağ ve kas dokusunu gevşeterek toksin atılımını destekler. Özellikle stres ve gerilimin yan etkilerini ortadan kaldırmak için ideal bir masaj türüdür.

Hint Baş Masajı, Çampisaj olarak da anılmaktadır. Hindistan'ın alt kıtasında ortaya çıkan antik bir sağlık sistemi olan Ayurveda etkisindedir.

Zihni dinlendiren, rahatlatan bu masaj, doğru tekniklerle düzenli olarak uygulandığında migren, depresyon gibi strese bağlı pek çok rahatsızlığın tedavisine olumlu katkı sağlayacaktır.

Fiziksel rahatlamanın yanı sıra duygusal denge sağlayıp ruhsal iyileşmeleri de çağıran Hint Baş Masajı 40 dakika sürmektedir. 

Bank Card