Emaar Akvaryum

Dalış ve Akvaryum Gezisi

185 TL

Dalış tutkunu olan birini mutlu et! ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Emaar Akvaryum jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna jest kodu içeren bir SMS ulaşacak. Jest yaptığınız kişi, Emaar Akvaryum’dan dalış rezervasyonunu yaptırdıktan sonra Emaar Akvaryum’a giderek gişe görevlilerine jest kodunu gösterip jestini kullanabilir.

Emaar Akvaryum Jest Kodları tek kullanımlık olup tek seferde yapılan birden fazla jest, yine tek seferde kullanımlar içindir. Örneğin, tek seferde 2 adet jest yaptığınız kişi 1 adet jestinden yararlanabilir ancak bu durumda 1 adet jest kodu kullanım hakkı tükendiği için ikinci jesti de kullanılmış sayılmasına neden olacaktır.

Emaar Akvaryum jestleri, 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

• Giriş, 0-3 yaş çocuklara ücretsizdir.
• Çocuk biletleri 14 yaş altı ziyaretçiler için geçerlidir.
• Yetişkin biletleri 14-64 yaş arası ziyaretçiler için geçerlidir.
• Öğrenci, öğretmen ve 65 yaş ve üstü biletli ziyaretçilerimiz için akvaryum girişindeki resepsiyonda kimlik ibraz etmek zorunludur.
• 14 yaş altı çocuk ziyaretçilere 18 yaş ve üzeri 1 yetişkin eşlik etmelidir.

 

JEST HAKKINDA:

Akvaryumda Tüplü Dalış Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde içinde mini manta vatozları, inek başlı vatozlar, gitar köpekbalıkları ve daha birçok balık arasında tüplü dalış yapmaya hazır mısınız? İster dalış tecrübeniz olsun, ister olmasın, eğer siz de bu eşsiz deneyimi yaşamak isterseniz rezervasyonunuzu hemen yaptırın. Üstelik dalış yapmak için havaların ısınmasını beklemenize gerek yok. Dalış yapılacak akvaryumun sıcaklığı 24oC. Suyun altında çekeceğimiz fotoğraf ve videolarınızı instagramda paylaşmayı unutmayın. Çok beğeni alacağınıza eminiz. Çekeceğimiz fotoğraf ve videolarımız sizlere hediyemiz olacaktır.

 

Unutmayın;

Tüplü dalışlar her gün yapılır ve bir grupta en fazla 3 dalıcı olabilir.

14 yaş ve üzeri ziyaretçiler dalış yapabilir. (14-18 yaş için veli onayı gereklidir)

Sağlık koşularınızın dalışa uygun olması gerekir.

Tüplü dalış için rezervasyon yapılması zorunludur. Rezervasyon için bize ulaşın 0216 547 18 88 veya [email protected]

İptal ve iade edilemez.

Rezervasyon değişikliği rezervasyon tarihinden en az 3 gün öncesine kadar yapılabilir.. Program saatinden geç gelen ziyaretiler programın yoğunluğuna göre aynı gün dalışa katılamayabilirler. Bu durumda görevlilerimiz yeni bir rezervasyon tarihi için ziyaretçilere yardımcı olur.

Bank Card