En Güzel Hediye Kitap

Çocuğunuzun İlk 6 Yılı - Haluk Yavuzer

27.5 TL 22.25 TL

En iyi dost, en güzel hediye... ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Jest yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna SMS ulaşacak. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda belirtilen bağlantıya tıkladığında mesajınızı ve jestini görüp adres bilgilerini belirtebilecek. Jesti, belirttiği adrese ulaştırılmak üzere çalışma saatleri içinde kargoya teslim edilecek.

En Güzel Hediye: Kitap jestleri, 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

JEST HAKKINDA:

Araştırmalar, çocukluk yıllarında kazanılan davranışların yetişkinlikte, bireyin kişilik yapısını, tavırlarını, alışkanlıklarını, inançlarını ve değer yargılarını büyük ölçüde biçimlendirdiğini ortaya koyar. Bu nedenle, bebeklik yıllarından başlayarak bireyin desteklenme, kabul, ilgi ve saygı görme, paylaşmayı öğrenme ve bilgiyi özümseme gereksinimi vardır. "Çocuğunuzun İlk 6 Yılı", erken gelişim yıllarının önemi nedeniyle, hem bu dönemdeki gelişim özelliklerini hem de olması gereken uyarıcı ve sevecen yakın çevre koşullarını ana-babalara anlatmayı amaçlamaktadır.  

Yeni anne ve babalara küçük bir jest yapmak istediğinizde "Çocuğunuzun İlk 6 Yılı" ideal bir hediye olacaktır. Jestiniyap'tan yapacağınız jestlerle sevdiklerinizi anında mutlu edebilirsiniz. 

Sayfa Sayısı: 248

Bank Card