Harvard Cafe

Cafe Latte

10 TL

İstediğiniz aromalar ile tatlandırılabilir.... devamını oku

1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Harvard Cafe jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşmaktadır. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda yer alan QR Kodu’nu restoran görevlileri aracılığıyla okutarak jestinizden faydalanabilecektir.

Harvard Cafe jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

JEST HAKKINDA:

İstediğiniz aromalar ile tatlandırılabilir. 

Dostlarla kahve içmenin keyfine diyecek yok. Kahve herkesi birleştiren, en sıkı dostların vazgeçilmezi, dinlenme anlarına eşlik eden keyifli bir içecek. Yüzyıllardır devam eden kahve geleneği her kültürde farklı lezzetlerde kendini var etmeyi başarıyor. Yıllar boyu devam eden kahve lezzeti dünyada farklı çeşitlerde bulunuyor. Dünyadaki kahvelerin özellikleri kahve çeşitlerini göz önüne alarak sayısız diyebiliriz. Günümüzde hâlâ devam eden kahve çeşidindeki artış tüm kültürleri bir araya getirmeyi başaran kahve geleneğini geliştiren ve büyüten bir özelliktir. Türk Kahvesi, Americano, Cappuccino, Espresso, Latte, Macchiato, Mocha, Filtre Kahve, Doppio, Lungo, Caffe Crema gibi kahve çeşitleri dostları bir araya getiren özellikleri dışında içerdikleri kafein ile de güne canlı bir başlangıç yapmayı sağlıyor. 

Tüm dünyayı birleştiren bu mükemmel içeceği en çok sevdiklerinize hediye edin, sevginizi pekiştirin.
Sevdiklerinize kahve hediye etmek imkânsız değil. Bir masada otururken hesabın gelmesini bekleyip ödeme yarışına girmenize gerek yok. Sevdiğiniz Harvard Cafe’de otururken ona Cafe Latte hediye edin, anında mutlu olsun. 

Bank Card