Sevil.com.tr

Bvlgari Goldea EDP 50 ML

734 TL

Bvlgari Goldea EDP 50 ML jesti!... devam─▒n─▒ oku

1

PAYLA┼×:

JEST KULLANIMI:Jest yapt─▒─č─▒n─▒zda, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna SMS ula┼čacak. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, k─▒sa mesajda belirtilen ba─člant─▒ya t─▒klad─▒─č─▒nda mesaj─▒n─▒z─▒ ve jestini görüp adres bilgilerini belirtebilecek. Jesti, belirtti─či adrese ula┼čt─▒r─▒lmak üzere en k─▒sa zamanda kargoya teslim edilecek.

• Sevil ürün jestleri, 30 gün içinde kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

JEST HAKKINDA:

Goldea’n─▒n karma┼č─▒k bile┼čimi onun farkl─▒ ça─čda┼č seslerini koro gibi yönetir. Bir çok ┼čey gibi tarif edilebilen bir sonuçtur ama kesinlikle barok de─čildir. O; yo─čun ve duyusal amber kar─▒┼č─▒m─▒ ve çiçeksi duygular─▒ belirtir ve uyand─▒r─▒r. Yap─▒, renk ve ─▒┼č─▒─č─▒n etkile┼čimidir. Pahal─▒ bir kokteyl gibi, alt─▒n; beyaz musk─▒n görünü┼čünün farkl─▒l─▒klar─▒n─▒ kucaklar, onun istisnai yumu┼čakl─▒─č─▒ için ünlenmi┼čtir. Ba┼č, kalp ve baz notalar─▒nda sunulan musk─▒n ba─č─▒ml─▒l─▒k yapan notalar─▒; floriental─▒n heyecanland─▒r─▒c─▒ melez buketini varl─▒─č─▒yla olu┼čturmaya yard─▒m ederek zenginle┼čtiren portakal çiçe─činin taze ve hafif do─čall─▒─č─▒n─▒ zenginle┼čtirir. Bu manyetik nota; beklenmeyen, seksi Ylang- Ylang─▒n titre┼čimleriyle uzat─▒l─▒r. Bulgari’nin dünyan─▒n her yerinde arad─▒─č─▒ -bazen pralin ve ┼čeker kristalleriyle benzerdir- göz al─▒c─▒, de─čerli ta┼člar─▒n renk de─či┼čtiren cüretini hat─▒rlat─▒rlar. Tüm bunlar güne┼č ─▒┼č─▒─č─▒n─▒ kokuya çeviren ─▒┼č─▒lt─▒l─▒ stiliyle ba─č─▒ml─▒l─▒k yaratan Eau de Parfumü yarat─▒r. Cilde temasla onu doyuran k─▒ymetli bir süs gibi.

Tepe Notas─▒: güne┼čsi kristal musk─▒n muhte┼čem parlak tepesi. Kristal musk─▒n parlak uvertürü, portakal çiçe─či, bergamut ve güne┼č dolu ahududunun parlak yumu┼čakl─▒─č─▒yla pürüzsüzle┼čmi┼č ve ayd─▒nlanm─▒┼čt─▒r.
Kalp notas─▒: Muhte┼čem ba─č─▒ml─▒l─▒k yaratan beyaz musk─▒n görkemli çiçeksi kalbi. Çiçek nektarlar─▒n─▒n k─▒ymetli pahal─▒l─▒─č─▒ ipeksi yap─▒s─▒yla muhte┼čem alt─▒n rengi musk─▒n duyusal keyfi kucaklar. Ylang-Ylang─▒n tropikal di┼čili─či ve ┼čehveti yasemin taç yapraklar─▒n─▒n ┼čelalesinin hassas zerafetiyle yumu┼čat─▒l─▒r.


Dip Notas─▒: Asil ambersi muskla keyfin izi. Yuvarlak ve kadifemsi yumu┼čak musk; amber kar─▒┼č─▒m─▒n dayan─▒lmaz ┼čehvetli duyusall─▒─č─▒yla havaland─▒r─▒lm─▒┼čt─▒r. Son olarak, alt─▒n gözden yans─▒ma gibi... Alt─▒n rengi paçulinin izi ve M─▒s─▒rl─▒lar─▒n parfümlerinde içerik olarak kulland─▒klar─▒ papürüsün güne┼čli kokusunun planl─▒ yank─▒s─▒ olan M─▒s─▒r papürüsüdür.

Bank Card