ButterFly

Butterfly 64'lü Keşif Serisi Kutu

287 TL 260 TL

Sevdiklerinize çikolata jesti! ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Jest yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna SMS ulaşacak. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda belirtilen bağlantıya tıkladığında mesajınızı ve jestini görüp adres bilgilerini belirtebilecek. Jesti, belirttiği adrese ulaştırılmak üzere çalışma saatleri içinde kargoya teslim edilecek. 

• Butterfly Çikolata jestleri, 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

JEST HAKKINDA:

Butterfly; Fransız-Belçika çikolatası ve dünyanın çekirdek kalitesi, kakao oranı yüksekliği açısından zengin kuvertür kullanmaktadır. Butterfly çikolatasını diğer çikolatalardan ayıran temel özelliklerden biri kullandığı çikolatanın kalitesiyse bir diğeri de el yapımı üretilmesidir. El yapımı çikolatada çikolatayla çalışan ustanın hayal gücü, tecrübesi, bilgisi, el emeği, göz nuru vardır.

Butterfly çikolatalarını steril bir ortamda, hiçbir katkı maddesi kullanmadan, en son süsleme tekniklerini uygulayarak, mevsimine göre taze meyve, sebze ve otlardan seçerek, dünya trendleri takip ederek, piyasada çikolata ile çikolatalı ürünlerde ve müşteri memnuniyetinde her zaman bir numarada kalmayı hedefleyerek üretmektedir.

Kutu Özellikleri: Bitter krep dantel, Fındık latte, Tuzlu karamel, Elma tarçın karamel, Naneli crispy bitter, %80 Chia tohumlu, tahinli sütlü gianduja, kahveli bitter gianduja, sütlü-fıstıklı rocher, bitter-fındık rocher olmak üzere 10 farklı lezzetten oluşan Butterfly keşif serisi çikolatalarını keşfedin. 29,5 x 29,5 x 5 cm kutu içerisinde 64 adet karışık çikolata.

Bank Card