D&R

Bronze Jest Çeki - Online ve Mağazalarda Geçerli

100 TL

Onu en çok neyin mutlu edeceğini ondan iyi kimse bilemez. ... devamını oku

1
Aynı anda sadece 1 hediye çeki alabilirsiniz.

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

D&R mağazalarında geçerli bir jest yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşmaktadır. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda yer alan Jest Kodu'nu alışveriş yaptığı D&R mağazasında kasa görevlisine belirterek jestinden faydalanabilecektir.

• Her mağazada ve Online'da kullanılabiliyor mu?

D&R Jest Çekleri, D&R mağazalarının yanı sıra http://www.dr.com.tr/'de de geçerlidir. 

• Online'da hediye çekimi nasıl kullanabilirim?

dr.com.tr kullanımlarında; ödeme sayfasında "Hediye Çeki/Kartı Kullan" butonuna tıklayıp Jest Kodu'nuzun ilk 16 hanesini Kart Numarası alanına, Güvenlik Kodu'nu da Güvenlik Numarası alanına yazarak jest çekinizi kullanabilirsiniz. 

• Hediye çeki tutarı tek seferde mi kullanılmalı?

dr.com.tr'de yapacağınız bir alışverişte bir hediye çeki kullanılabilir. Hediye çekleri birleştirilememektedir. D&R Mağazalarında birden fazla hediye çekini aynı alışverişte kullanabilirsiniz.

• Geçerlilik süresi ne kadar?

• D&R'da geçerli jest çekleri 17.12.2019 tarihine kadar kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

• Tüm ürünlerde / indirimlerde geçerli midir?

Evet, hediye çekleri indirimli ürünler dahil tüm ürünlerde kullanılabilir.

• Hediye çeki iptal ya da iade edilebilir mi?

Hediye çekleri iade veya iptal edilememektedir.

• Promosyonlu ve varsa farklı kampanyalarda hediye çekleri kullanılabilir mi?

Hediye çekleri ile yapılan alışverişlerde, marka ve mağazaların kendi ya da iş birliği içinde olduğu sadakat programlarından ve ilgili kampanyalarından yararlanılmaz. Örneğin; Hopi, Zubizu, D&R Card ve benzeri

JEST HAKKINDA:

Jestinizi yaparken mesajınızı video ve not olarak ekleyebileceğinizi, böylece onu daha çok şaşırtıp mutlu edebileceğinizi biliyor musunuz?

Kitaplar, oyuncaklar, kutu oyunları, kırtasiye malzemeleri, dergiler, albümler ve daha fazlası D&R mağazalarında ve dr.com.tr'da sevdiklerinizi bekliyor. Hangi hediye onu daha çok mutlu eder diye düşünüp yorulma; Jest Çeki gönder, onu en çok mutlu edecek hediyeyi kendisinin seçmesini sağla. 

Jest Çeki, sevdiklerinize hangi jesti yapacağınıza karar veremediğinizde seçimi onlara bırakmanızı sağlayan bir Jestiniyap ayrıcalığıdır. Jestiniyap D&R Jest Çeki ile D&R’ın renkli dünyasında 100 TL değerinde alışveriş yapabilir.

Bank Card