Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia

Bölgesel Vücut Masajı (30 dk.)

265 TL

Seviyorsanız, yosunun yenileyici etkisine emanet edin. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister Palestra Spa yetkilileri tarafından aranarak jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

%100 doğal bakım ürünleri ile uygulanan özel bakım, yoğun nemlendirici etkisinin yanı sıra kan ve lenf dolaşımını hızlandırır, toksinlerin vücuttan atılmasını sağlar. Elastikiyet kaybı ve selülit gibi problemlere sahip bölgelerde etkilidir.

Vücudun ihtiyacı olan doğal element ve mineral tuzların vücuda yeniden kazandırılmasını amaçlayan Sıkılaştırıcı Yosun Bakımı; stres ve selülit giderici, zayıflatıcı, toksin atıcı, sindirim ve dolaşım sistemini düzenleyici, cildi güzelleştirici özellikleri ile bilinmektedir.

Sıkılaştırıcı Yosun Bakımı; selülit, sarkmış deri, gözaltı morlukları gibi sorunları gidermeye yardımcıdır. Ayrıca, doğum sonrası oluşan çatlakların tedavi edilmesinde de tercih edilmektedir.

Yosun, selülite karşı mücadelede yardımcıdır. Problemli bölgedeki yağ oluşumunu engeller ve cildi sıkılaştırılır. Yosunun ayrıca metabolizmanın işleyişini hızlandırıcı etkileri bulunmaktadır. Değişik mineral içerikleri ile yosun; cildi yumuşatır, temizler, cildin ipeksi bir görünüm kazanmasını sağlar.

Bank Card