GreenSpa Taç Spor

Bölgesel Masaj (2 Kişi – 30 dk.)

390 TL

Çift masajları aşkı, dostluğu da tazeler. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

GreenSpa Taç Spor jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister GreenSpa Taç Spor tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecek.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

GreenSpa Taç Spor jestleri, 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

 

JEST HAKKINDA:

Sırt, bel, kol ve bacak gibi bölgelere yapılan genellikle bölgesel ağrıları olan kişilere uygulanır, gerginliği azaltır, kasları gevşetir, ağrı ve tutulmaları engeller. Tedavi edici özelliği bulunmaktadır.

Uzun süre oturmaktan, sürekli tekrarlı hareketler yapmaktan, ağır kaldırmaktan ve daha pek çok sebepten dolayı vücudun belli bölgelerinde ağrılar meydana gelebilir. Sırt bölgesine, bel bölgesine ya da kol ve bacaklara uygulanan bu masaj türünde gevşeme ve rahatlama amaçlanır.

Çift masajları beden, zihin ve ruhla beraber aşkı da besler. Çift masajlarını sevdiğiniz çiftlere, düğün hediyesi olarak yeni evlenen çiftlere ya da evlilik yıl dönümü hediyesi olarak yıllarını beraber geçiren çiftlere jest yapabileceğiniz gibi sizinle beraber katılabilmesi için yakın arkadaşlarınıza ve sevgilinize de jest olarak sunabilirsiniz. 

Çift masajı jestleri; anne ve babanız için en güzel evlilik yıl dönümü hediyesi olabileceği gibi evlilik yıl dönümünde eşini mutlu edecek hediyeye karar veremeyenler için de mutluluk garantili bir jest olacaktır.

Sadece sevgililer ya da eşler için değil, iki sıkı dost, iki başarılı iş ortağı da bu masaj ile dinlenmeyi hak ediyor.

Bank Card