Bigg Shop Bigg Shop

Bigg Shop

Bigg Shop
JESTLER
GENEL B─░LG─░

JEST KULLANIMI

Bigg Shop jesti yapt─▒─č─▒n─▒zda, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna Jest Kodu içeren bir k─▒sa mesaj ula┼čacak. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, Bigg Shop ma─čaza yetkilileri taraf─▒ndan çal─▒┼čma saatleri içinde arand─▒─č─▒nda ya da Bigg Shop yetkililerini arayarak Jest Kodunu ve adresini bildirecek, jesti belirtti─či adrese kargoyla gönderilecektir.

Bigg Shop jestleri 30 gün içinde kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

BIGGSHOP HAKKINDA

Bigg Shop, “BiggDesign” konsepti ile öne ç─▒kacak olan bir tasar─▒m ma─čazas─▒d─▒r. “Eri┼čilebilir Lüks, Eri┼čilebilir Sanat” olarak tan─▒mlanabilecek ürünler sunmay─▒ hedefleyen Bigg Shop, bünyesinde ba┼čka yerde rastlanamayacak ve insanlara ilham veren ürünler bar─▒nd─▒rmay─▒ hedefler. Türkiye’den tasar─▒mc─▒lara da yer veren Bigg Shop, farkl─▒ ve ilginç ürünlerden ho┼članan tasar─▒ma ilgi duyan insanlar─▒n k─▒sa zamanda u─črak yeri olmay─▒ ba┼čarm─▒┼čt─▒r.

─░lginç ürünler, farkl─▒ tasar─▒mlar sunan Bigg Shop, ilginç teknolojik ürünler, renkli ve desenli ┼čemsiyeler, desen tasar─▒mlar─▒yla dikkat çeken s─▒rt çantalar─▒ ve Türk Hava Yollar─▒ için özel olarak haz─▒rlad─▒─č─▒ koleksiyon olmak üzere çok say─▒da ürün ve koleksiyon sunmaktad─▒r. 

Tel: 0 (216) 538 65 64