Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia

Bambu Masajı (80 dk.)

520 TL

Pozitif enerjiye ihtiyaç duyanlara jestini yap. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister Palestra Spa yetkilileri tarafından aranarak jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

Ona bambunun şans getirdiğine de inanılan pozitif enerjisini keşfetme fırsatı verin. 

Bambu Masajı (Bamboo Masajı) ısıtılmış bambu çubukları kullanılarak yapılan bir masajdır. Vücudun farklı bölgeleri için farklı uzunluklarda bambu çubukları kullanılır. Bambu çubukları masaj yapılan bölgenin üzerinde gezdirilerek ısıtılmış bambu etkisi ile vücutta gevşeme sağlanmaktadır. Cilde ipeksi bir yumuşaklık kazandıran bambu masajında bambu çubuklarının topraklama özelliğinden de faydalanılmaktadır. Topraklama, vücutta biriken ve negatif enerji yaratan her şeyin doğayla iletişime geçilerek yok edilmesi ya da vücutta dengeli bir halde tutulabilmesi için kullanılan bir yöntemdir. Şans getirdiğine de inanılan bambu masajı, sevdiklerinizi rahatlatıp onların yaşamlarına pozitif etki kazandıracaktır.

Palestra Spa’da Bambu Masajı %100 doğal bambu çubukları kullanılarak yapılmaktadır.

Bank Card