CHI, The Spa | Shangri-la Bosphorus

Bali Masajı (60 dk)

450 TL

Dinlendiren jestler arasında sıralanıyor. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

CHI Spa Shangri-la Bosphorus İstanbul’da geçerli bir jest seçtiğinizde jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak. Jest yaptığınız kişi, CHI Spa Shangri-la Bosphorus'u arayıp ya da CHI Spa Shangri-la Bosphorus tarafından arandığında jest kodunu belirterek jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

CHI Spa Shangri-la Bosphorus jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdide geçerliliğini kaybetmektedir. 

 Spa hizmeti alan müşteriler, Buhar Odası, Sauna, Türk Hamamı ve dinlenme alanlarından da yararlanabilir.

 

JEST HAKKINDA:

Kişinin isteğine bağlı olarak, stresi ve kas gerginliğini gidermek için orta ya da yoğun seviyede baskı ve hareketlerle yapılan masajdır. 

Bali Masajı, Endonezya’nın Bali bölgesine ait özel bir masaj türüdür. Bali Masajı, dokuları derinden ovalayarak vücudu atıklardan temizleyen, lenf sisteminize kan akışı sağlayan, enerji merkezlerini dengelemeye ve iç sisteminizin entegrasyonunu iyileştirmeye yardımcı olan bir masaj türüdür.

Bali Masajı jesti rahatlatıcı etkisinden dolayı jest yapacağınız kişiyi en çok dinlendiren jestler arasında. Jestiniyap'tan sevdiklerinize masaj hediye ederek onları anında mutlu edebilirsiniz. Dinlendirici bir jeste kimse hayır diyemez, masaj jestleri ile sevdiklerinizi anında mutlu edebilirsiniz. 

Bank Card