En Güzel Hediye Kitap

Bağırmayan Anne-Baba Olmak - Hal Edward Runkel

22 TL 16.2 TL

En iyi dost, en güzel hediye... ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Jest yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna SMS ulaşacak. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda belirtilen bağlantıya tıkladığında mesajınızı ve jestini görüp adres bilgilerini belirtebilecek. Jesti, belirttiği adrese ulaştırılmak üzere çalışma saatleri içinde kargoya teslim edilecek.

En Güzel Hediye: Kitap jestleri, 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

JEST HAKKINDA:

"Anne babalar aileleri için sakin, karşılıklı saygı ve sevgiye dayalı bir aile ortamı hayal eder. 
"Bağırmayan Anne Baba Olmak" şiddetsiz iletişimi anlatıyor. Hal Edward Runkel dünyayı ilişki ilişki, tek tek sakinleştireceğine inanıyor. Yeni bir metot, “Üç günde çocuğunuzu nasıl muma çevirirsiniz?” türünden bir ebeveynlik yöntemi sunmuyor. Aksine, kendinize odaklandığınızda ve böylece sakin kalabildiğinizde yaşamakta olduğunuz sorunları hiç yaşamayacağınızı söylüyor.
Önerileri uygulamak size sadece çocuklarınızla ilişkilerinizde değil, tüm ilişkilerinizde faydalı olacak. Yeni bir bakış açısı kazanacaksınız ve bu pencereden baktığınızda sizi zorlayan sorunlar bambaşka görünecek.
Bağırmadan, öfkelenmeden, “Hadi!” demeden çocuk büyütmek mümkün, denemeye ne dersiniz?" 

"Bağırmayan Anne Baba Olmak", anne babalara ve öğretmenlere hediye ederek onları anında mutlu edebileceğiniz özel bir kitap. Çok Satan Kitaplar listesinde olan ve uzun süre kalan Bağırmayan Anne Baba Olmak kitabını sevdiklerinize jest olarak seçebilir onları anında mutlu edebilirsiniz. 
 

Bank Card