Musaic

Audio Pro - Addon T3

979 TL

İyi müzik gerektiğinde jestiniz yanında olsun! ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Musaic jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacak. Jest yapılan kişi, kendisine ulaşan yönlendirmelerle adres bilgilerini girecek ve kendisi için seçtiğiniz jest en kısa zamanda belirttiği adrese kargoyla teslim edilecektir.

Musaic jestleri, 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

Renk Seçenekleri: Siyah / Beyaz / Turuncu / Yeşil / Gri

Addon T3, iyi müzik gerektiğinde yanında olabilecek mükemmel bir hoparlör. Bahçede, balkonda, piknikte veya parkta... T3, net tiz ve derin bas ile inanılmaz derecede iyi bir ses verir. Addon T3 basit bir işleyiş, zarif taşınabilirlik ve en müzmin Hi-Fi meraklılarını bile şaşırtabilecek ses özellikleri ile taşınabilir ses sistemlerinden tamamen ayrı olarak kendi standardını kendi belirler. Ve belki de bu piyasadaki en iyi pil ömrü! Yarı ses düzeyinde 30 saat ve maksimum ses düzeyinde 12 saat!

• Bluetooth ® 4.0

Addon kablosuz hoparlörler son teknoloji ile en iyi ses kalitesi ve iletim için BLUETOOTH® 4.0 standardı kullanır. Herhangi bir Bluetooth®'lu cihaz ile kablosuz olarak müzik çalabilir ( iOS, Android, Windows Phone ve Mac / PC ). Ayrıca bir de kablolu ses girişine sahiptir.

Güçlü Ses

Addon T3 toplamda 25W ve gelişmiş dijital ses işleme ile bu kadar küçük bir hoparlörde tamamen şaşırtıcı bir ses sunar.

• Şarj için Usb

T3'ün böyle güçlü bir bataryası olduğu için akıllı telefonunuzu USB güç kaynağı bağlantı noktasına bağlayarak şarj edebilirsiniz.

Bank Card