Musaic

Audio Pro - Addon T10

1369 TL

Addon serilerinin yalın ve pürüzsüz tasarımı ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Musaic jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacak. Jest yapılan kişi, kendisine ulaşan yönlendirmelerle adres bilgilerini girecek ve kendisi için seçtiğiniz jest en kısa zamanda belirttiği adrese kargoyla teslim edilecektir.

Musaic jestleri, 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

Renk Seçenekleri: Siyah / Beyaz

Addon T10, Addon serilerinin yalın ve pürüzsüz tasarımı ile dizayn edilmiştir. Hoparlörün dışı, kullanım kolaylığını yansıtır. Çift ses girişi kolaylığıyla, akıllı telefonlarınızı şarj edebilmek için USB ve birde güçlü bir subwoofera bağlanabilmek için sub çıkışı ile Addon T10 evinizin tüm kaliteli ses ihtiyacını karşılamak için hazırdır. Kablosuz müzik çalmanın yanı sıra Addon T10'u televizyonunuza kolayca bağlayın ve ses kalitesini arttırın. Addon T10'un renk seçenekleri de mevcuttur. Ayrıca "Limited Edition" modeli gerçek deri bir tutma kayışına da sahiptir.

• Bluetooth® 4.0

Addon kablosuz hoparlörler son teknoloji ile birlikte en iyi ses kalitesi ve iletimi için  BLUETOOTH® 4.0 standardı kullanır. Herhangi bir Bluetooth®'lu cihaz ile kablosuz olarak müzik çalabilir. (IOS, Android, Windows Phone ve Mac / PC )

• Aptx® İle Daha İyi Bir Ses Kalitesi

Mümkün olan en iyi ses kalitesini elde etmek için, aptX ® audio codec kullanıyoruz. Bu teknoloji Bluetooth kullanırken müzik transferinin daha iyi olmasına imkân verir.         

• Güçlü Ses

Addon T10 toplamda 80W ve gelişmiş dijital ses işleme ile bu kadar küçük bir hoparlörde tamamen şaşırtıcı bir ses sunar.

• Bağlantı Olanakları

Bluetooth ile kablosuz müzik çalmanın yanı sıra, kablo ile ek ses kaynaklarını bağlamak için 2 ek ses girişi vardır. Hatta daha fazla bass için güçlü bir subwoofer bağlamayı sağlayan bir sub çıkışına sahiptir.

• Uzaktan Kumanda

Uzaktan kumanda rahatlıkla hoparlörün tüm fonksiyonlarının kontrolünü sağlar. Sağlam alüminyum malzemeden yapıldığı için elinizdeyken kalite ve sağlamlığı hissettirir.

• Şarj İçin Usb

Kolayca USB güç kaynağı bağlantı noktasına bağlayarak akıllı telefonlarınızı şarj edebilirsiniz. Ayrıca Living serisi kablosuz alıcıları (RX 100 ve RXD200) bağlayabilir ve Addon T10 ile varolan Audio Pro kablosuz ses ağına katılım sağlayabilirsiniz.

Bank Card