Ramada Plaza Tekstilkent Spa

Aromaterapi Masajı (55 dk.)

180 TL 144 TL

Bedensel ve zihinsel bir rahatlamaya davet ediyor. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Ramada Plaza Tekstilkent Spa jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister Ramada Plaza Tekstilkent Spa tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

Ramada Plaza Tekstilkent Spa jestleri, 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

 

JEST HAKKINDA:

Doğal aromaterapi yağları ile yapılan zihni ve bedeni rahatlatmaya yönelik bir masajdır.

Yumuşak masaj teknikleri ile hafif tempolu bir masaj türüdür. Alametifarikası kullanılan hoş kokulu ve rahatlatıcı yağlardır. Huzur veren ve anti stres yağları kullanılarak yapılan aromatik ve rahatlatıcı Aroma Terapi Masajı, sakinleştirici ve dinlendiricidir. Kullanılan yağlar cilde nüfuz ederek rahatlatma ve gevşeme sağlamaktadır.

Sevdiklerinize masaj hediye ederek onlara ne kadar özel olduklarını bir kez daha hatırlatabilirsiniz. Masaj jestlerinin zamanı yok, her dönem herkesin ihtiyacı olan rahatlığı ve dengeyi sağlayabilecek masaj jestleri ile sevdiklerinizi dinlendirmek sizin elinizde.

Bank Card