The Marmara Spa Taksim

Aromaplastie Bakımı (60 dk.)

394,13 TL

Cildi arınıp tazelensin. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

The Marmara Spa Taksim jesti yaptığınızda jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister The Marmara Spa Taksim tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecek.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

The Marmara Spa Taksim jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

Bu bakımla, jest yaptığınız kişi zengin multi vitaminli bakımın gücünü keşfedebilir. İkonik Aromaplastie Bakımı, uzman eller ile birleştiğinde keten tohumları, cilde doğal canlılık kazandırır. Cildi arındırır ve iyileştirir. E vitamin ve antioksidan içeriği hücreleri yeniler, B6 vitamini sebum salgısını dengeler. Sebum nedir?

Sebum, yağ bezlerinin meydana getirdiği salgıdır. Yağ bezleri normalde sebum adı verilen bir madde salgılarlar. Bu salgı, yağ özelliklerini taşımaktadır. Sebum salgısının amacı cildi korumaktır.

Herkes özel olduğunu hissetmek ister. Sevdiklerinize cilt bakımı jestleri yaparak onlara ne kadar özel olduklarını bir kez daha hatırlatabilirsiniz. Cilt bakım jestlerinin zamanı yok, her dönem herkesin ihtiyacı olan rahatlığı ve dengeyi sağlayabilecek bakım jestleri ile sevdiklerinizi mutlu etmek sizin elinizde.

Bank Card