Mandala Spa Holiday Inn İstanbul Airport

Aroma Theraphy Masajı (60 dk.)

180 TL 144 TL

Aromaterapi yağları ile rahatlasın. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Mandala Spa Holiday Inn İstanbul Airport jesti yaptığınızda jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister Mandala Spa Holiday Inn İstanbul Airport tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

Mandala Spa Holiday Inn İstanbul Airport jestleri, 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

Aroma Theraphy Masajında, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasına özen gösterilmektedir. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici özelliğe sahiptir. Aroma Theraphy Masajında oluşan etki hem yapılan temas hem de uygulanan yağın kimyasal özelliği ile olmaktadır. Farklı amaçlar için elde edilmiş yağlar masaj yağları ile belli oranlarda karıştırılarak uygulanmaktadır.

Yumuşak masaj teknikleri ile hafif tempolu bir masaj türüdür. Alametifarikası, kullanılan hoş kokulu ve rahatlatıcı yağlardır. Huzur veren ve anti stres yağları kullanılarak yapılan aromatik ve rahatlatıcı Aroma Theraphy Masajı, sakinleştirici ve dinlendiricidir.  Kullanılan yağlar cilde nüfuz ederek rahatlatma ve gevşeme sağlamaktadır.

Sevdiklerinize masaj jestleri yaparak onlara ne kadar özel olduklarını bir kez daha hatırlatabilirsiniz. Masaj jestlerinin zamanı yok, her dönem herkesin ihtiyacı olan rahatlığı ve dengeyi sağlayabilecek masaj jestleri ile sevdiklerinizi dinlendirmek sizin elinizde.

Bank Card