Green Park Spa Pendik

Aroma Masajı (40 dk.)

150 TL 120 TL

Hoş kokulu bir dinlence onu bekliyor. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

The Green Park Pendik jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister The Green Park Pendik tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecek.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

The Green Park Pendik jestleri, 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

 

JEST HAKKINDA:

Sevdiklerinizin dinlendirici hoş kokular eşliğinde keyifli zaman geçirmesini sağlayın. 

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlar kullanılarak hazırlanan masaj yağları ile uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin hafif şiddetli olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici özelliğe sahiptir.

Herkes özel olduğunu hissetmek ister. Sevdiklerinize masaj jestleri yaparak onlara ne kadar özel olduklarını bir kez daha hatırlatabilirsiniz. Masaj jestlerinin zamanı yok, her dönem herkesin ihtiyacı olan rahatlığı ve dengeyi sağlayabilecek masaj jestleri ile sevdiklerinizi dinlendirmek sizin elinizde. 

Bank Card