GreenSpa Mercure Hotel

Aroma Masajı (2 Kişi – 50 dk.)

590 TL

Dinlendiren kokular eşliğinde keyifli zaman geçirsin. ... devamını oku

1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

GreenSpa Mercure Hotel jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile  GreenSpa Mercure Hotel'i arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

GreenSpa Mercure Hotel jestleri, 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

 

JEST HAKKINDA:

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlar kullanılarak hazırlanan masaj yağları ile uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin hafif şiddetli olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici özelliğe sahiptir.

Çift masajları beden, zihin ve ruhla beraber aşkı da besler. Çift masajlarını sevdiğiniz çiftlere, düğün hediyesi olarak yeni evlenen çiftlere ya da evlilik yıl dönümü hediyesi olarak yıllarını beraber geçiren çiftlere jest yapabileceğiniz gibi sizinle beraber katılabilmesi için yakın arkadaşlarınıza ve sevgilinize de jest olarak sunabilirsiniz. 

Sevgililer Günü’nde en çok mutlu edecek hediyelerin başında masaj deneyimi geçiyor. 

Bank Card