Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia

Arındırıcı Cilt Bakımı (60 dk.)

365 TL

Güzellik, temiz bir ciltle başlar. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister Palestra Spa yetkilileri tarafından aranarak jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

Cilt zamanla yorulur, ölü hücreler ciltte yorgun bir ifade kalmasına neden olur. Arındırıcı Cilt Masajı, cildi yoran üst düzey ölü hücrelerden arındıran bir masaj türüdür. Oksijenlenmiş cilde gözle görülür bir şekilde enerji kazandırır. Ciltte radikal bir değişim yaratır.

Herkes özel olduğunu hissetmek ister. Sevdiklerinize cilt bakımı jestleri yaparak onlara ne kadar özel olduklarını bir kez daha hatırlatabilirsiniz. Cilt bakım jestlerinin zamanı yok, her dönem herkesin ihtiyacı olan rahatlığı ve dengeyi sağlayabilecek bakım jestleri ile sevdiklerinizi mutlu etmek sizin elinizde.

Bank Card