Architab Architab

Architab

T├╝m T├╝rkiye, Kargo
Architab
JESTLER
GENEL B─░LG─░

JEST KULLANIMI

Architab jesti yapt─▒─č─▒n─▒zda, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna SMS ula┼čacak. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, k─▒sa mesajda belirtilen ba─člant─▒ya t─▒klad─▒─č─▒nda mesaj─▒n─▒z─▒ ve jestini görüp adres bilgilerini belirtebilecek. Jesti, belirtti─či adrese ula┼čt─▒r─▒lmak üzere çal─▒┼čma saatleri içinde kargoya teslim edilecek.

Architab jestleri, 30 gün içinde kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

ARCHITAB HAKKINDA

H─░TAB, 2010 Y─▒l─▒nda Kapadokya'da üretimine ba┼člam─▒┼čt─▒r. 

Tekstil bask─▒ sektöründe hizmet vermeye ba┼člayan Hitab, Kapadokya bölgesi ve çevresine hediyelik e┼čya üretimiyle ad─▒n─▒ Türkiye'ye duyurmu┼čtur.

K─▒sa sürede mimari tasar─▒mlar─▒ bünyesine ekleyerek iç dekorasyon ve mimar─▒ alan─▒nda faaliyete ba┼člayan Hitab, 2013 y─▒l─▒nda bu alanda yeni markas─▒ olan Architab'─▒ faaliyete geçirmi┼čtir.

Sektörün ihtiyaç duydu─ču dekoratif ürünleri, tamamen Türkiye kaynaklar─▒n─▒ kullanarak üretmeyi amaç edinen Architab, üretimi sa─čl─▒─ča zarar vermeyen malzemeler kullanarak gerçekle┼čtirmektedir.

Yaz─▒l─▒ bardak altl─▒klar─▒, kahve sunum tabaklar─▒, yaz─▒l─▒ sunum tabaklar─▒ ve tasar─▒m ah┼čap ürünlerle hizmet veren Architab, ┼čimdi Jestiniyap’ta sevdikleriniz için en güzel hediyeler sunmaya haz─▒r.