Slife Spa & Wellness Crowne Plaza

Anti Stres Masajı (60 dk)

260 TL 182 TL

Anti Stres Masajı (60 dk) ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Slife Spa & Wellness | Crowne Plaza’da geçerli bir jest seçtiğinizde jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister Slife Spa & Wellness | Crowne Plaza yetkilileri tarafından çalışma saatleri içinde aranarak jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Slife Spa & Wellness | Crowne Plaza’da geçerli, onlara özel seçtiğiniz jestlerinden 90 gün içinde faydalanabilirler. Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

 

JEST HAKKINDA:

Kasları ve özellikle sinir sistemini rahatlatan bir masajdır. Baş, boyun, sırt ve arka bacaklara yavaş ve ritmik olarak uygulanmaktadır. Kullanılan özel anti stres masaj yağı ile vücut üzerindeki gerilim kaybolur.

Kasları gevşetici ve rahatlatıcı etkisi vardır. Kan dolaşımını düzenleyen bu masaj ile günün yorgunluğunun atılması için iyi bir tercihtir. Vücutta oluşan gerilimlerin giderilmesinde faydası bulunan Anti Stres Masajı, doku ve kasların gevşemesini sağlayan stresin yol açtığı kasılmaları ortadan kaldırır.

Kısaca ruhsal gerilim olarak tanımlanabilen stres; zihinsel, ruhsal ve fiziksel olarak insanı olumsuz etkilemekte, insanda karamsar bir ruh haline sebep olmakta ve çağımızın en yaygın sorunlarından biri olarak bilinmektedir.

Anti Stres Masajı, stresi uzaklaştırmak, zihni ve bedeni rahatlatmak, dolaşım sistemini düzenlemek, bağışıklık sisteminin performansını artırmak ve bedeninizdeki ağrıları gidermek için uygulanabilir.

Bank Card