Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia

Anti Stres Masajı (50 dk.)

360 TL

Onu stresin etkilerinden koruyabilirsiniz. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister Palestra Spa yetkilileri tarafından aranarak jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

Kasları gevşetici ve rahatlatıcı etkisi vardır. Kan dolaşımını düzenleyen bu masaj ile günün yorgunluğunun atılması için iyi bir tercihtir. Vücutta oluşan gerilimlerin giderilmesinde faydası bulunan Anti-Stres Masajı, doku ve kasların gevşemesini sağlayan stresin yol açtığı kasılmaları ortadan kaldırır.

Kısaca ruhsal gerilim olarak tanımlanabilen stres; zihinsel, ruhsal ve fiziksel olarak insanı olumsuz etkilemekte, insanda karamsar bir ruh haline sebep olmakta ve çağımızın en yaygın sorunlarından biri olarak bilinmektedir.

Anti-Stres Masajı, stresi uzaklaştırmak, zihni ve bedeni rahatlatmak, dolaşım sistemini düzenlemek, bağışıklık sisteminin performansını artırmak ve bedeninizdeki ağrıları gidermek için uygulanabilir.

Bank Card