Green Park Spa Merter

Anti Stres Masajı (40 dk.) ve Islak Alan Paketi

140 TL

Onu stresin etkilerinden koruyabilirsiniz. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

The Green Park Spa Merter jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister The Green Park Spa Merter tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecek.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

The Green Park Spa Merter jestleri, 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

 

JEST HAKKINDA:

Kasları ve özellikle sinir sistemini rahatlatan bir masajdır. Baş, boyun, sırt ve arka bacaklara yavaş ve ritmik olarak uygulanmaktadır. Kullanılan özel anti stres masaj yağı ile vücut üzerindeki gerilim kaybolur.

Kasları gevşetici ve rahatlatıcı etkisi vardır. Kan dolaşımını düzenleyen bu masaj ile günün yorgunluğunun atılması için iyi bir tercihtir. Vücutta oluşan gerilimlerin giderilmesinde faydası bulunan Anti Stres Masajı, doku ve kasların gevşemesini sağlayan stresin yol açtığı kasılmaları ortadan kaldırır.

Kısaca ruhsal gerilim olarak tanımlanabilen stres; zihinsel, ruhsal ve fiziksel olarak insanı olumsuz etkilemekte, insanda karamsar bir ruh haline sebep olmakta ve çağımızın en yaygın sorunlarından biri olarak bilinmektedir.

Anti Stres Masajı, stresi uzaklaştırmak, zihni ve bedeni rahatlatmak, dolaşım sistemini düzenlemek, bağışıklık sisteminin performansını artırmak ve bedeninizdeki ağrıları gidermek için uygulanabilir.

Anti Stres masajı ile birlikte gün boyu ıslak alan (Kapalı havuz, hamam, sauna ve jakuzi) kullanımı dahildir.

Bank Card