Green Park Spa Pendik

Anti Selülit Masajı (40 dk.)

150 TL 120 TL

Kim selüliti olsun ister ki? ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

The Green Park Pendik jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister The Green Park Pendik tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecek.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

The Green Park Pendik jestleri, 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

 

JEST HAKKINDA:

Selülit, bağ dokusu iltihabı olarak tanımlanabilir. Yağ dokusunun bağ dokusuna baskı uygulaması sonucu vücutta oluşan buruşuk görünüme selülit denilmektedir. Selülit neden oluşur sorusunun pek çok cevabı bulunabilir. Selülitlerin oluşumu; yetersiz ve düzensiz beslenme, az su tüketimi, hormonal değişimler, profesyonel olmayan diyetler, yetersiz hareket gibi pek çok etkene bağlı olabilir.

Selülit her ne kadar iltihap olarak geçse de vücutta tıbbi bir soruna neden olmamaktadır, ancak birçok kişinin aynaya baktığında kendisinden memnun olmamasına sebep olduğu için ortadan kaldırılması gereken sorunlardan biri olarak kabul edilmektedir. Selülitten kurtulmak için pek çok yöntem sunulmaktadır. Kozmetik ürünlerine ya da çeşitli egzersizlere ek olarak yapılacak selülit masajı, selülit sorununu kısa sürede çözüme ulaştırma yolunda atılan önemli bir adımdır. Doğru tekniklerle düzenli yapılan selülit masajı, mevcut selülitlerin ortadan kaldırılmasındaki etkisinin yanı sıra yeni bölgelerde selülit oluşumunu önleyici etkilere de sahiptir.

Selülit masajı, kan akışını hızlandırarak, yağ dokusunu yumuşatacak bu da yeni selülit oluşumunu önlemede önemli bir etkiye sahip olacaktır.

Lenf drenaj sistemi vücutta zamanla biriken ödemlerin atılmasını sağlayan, hücre ve dokulara besin taşıyan ve böylece vücudu tazeleyip yenileyen beyaz kan (akyuvar) dolaşımıdır. Bu özel teknik ile selülit oluşumu yavaşlayacak ve mevcut selülitlerin ortadan kaldırılması hızlanacaktır.

Selülit sorununun çözümü bu masajda saklı. Sevdiklerinize yapacağınız masaj jestleri ile onları ne kadar önemsediğinizi gösterin. 

Bank Card