Güven G4 Spa & Güzellik

Anti Selülit Masajı (30 dk.)

175 TL

G4 Fitness Anti Selülit Masajı Jesti ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Jest yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna SMS ulaşacak. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda belirtilen bağlantıya tıkladığında mesajınızı ve jestini görecek. G4 Fitness randevusu alarak jestini kullanabilecek. 

Detaylar: 

G4 Spa & Güzellik'in şubesi var mı?
Hayır. Güven G4 Spa & Güzellik, sadece Ankara merkezde hizmet vermektedir. 

Randevu gerekli mi?
Evet. Güven G4 Spa & Güzellik Fitness jestinin kullanılabilmesi için 0312 4573935 no’lu telefon aranarak randevu alınması gerekmektedir. 

Randevu iptal edilebilir mi?
Randevu iptal taleplerinin en geç 24 saat öncesinde Güven G4 Spa & Güzellik'e bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde randevu iptal edilemez. Jest kullanılmış sayılacaktır. 
 
Geçerlilik süresi ne kadar?
90 gün içinde randevu alınmadığı takdirde jest geçerliliğini kaybedecek, kullanılmış sayılacaktır. 

JEST HAKKINDA:

Selülit, bağ dokusu iltihabı olarak tanımlanabilir. Yağ dokusunun bağ dokusuna baskı uygulaması sonucu vücutta oluşan buruşuk görünüme selülit denilmektedir. Selülit neden oluşur sorusunun pek çok cevabı bulunabilir. Selülitlerin oluşumu; yetersiz ve düzensiz beslenme, az su tüketimi, hormonal değişimler, profesyonel olmayan diyetler, yetersiz hareket gibi pek çok etkene bağlı olabilir.

Selülit her ne kadar iltihap olarak geçse de vücutta tıbbi bir soruna neden olmamaktadır, ancak birçok kişinin aynaya baktığında kendisinden memnun olmamasına sebep olduğu için ortadan kaldırılması gereken sorunlardan biri olarak kabul edilmektedir. Selülitten kurtulmak için pek çok yöntem sunulmaktadır. Kozmetik ürünlerine ya da çeşitli egzersizlere ek olarak yapılacak selülit masajı, selülit sorununu kısa sürede çözüme ulaştırma yolunda atılan önemli bir adımdır. Doğru tekniklerle düzenli yapılan selülit masajı, mevcut selülitlerin ortadan kaldırılmasındaki etkisinin yanı sıra yeni bölgelerde selülit oluşumunu önleyici etkilere de sahiptir.

Selülit masajı, kan akışını hızlandırarak, yağ dokusunu yumuşatacak bu da yeni selülit oluşumunu önlemede önemli bir etkiye sahip olacaktır.

Lenf drenaj sistemi vücutta zamanla biriken ödemlerin atılmasını sağlayan, hücre ve dokulara besin taşıyan ve böylece vücudu tazeleyip yenileyen beyaz kan (akyuvar) dolaşımıdır. Bu özel teknik ile selülit oluşumu yavaşlayacak ve mevcut selülitlerin ortadan kaldırılması hızlanacaktır.

Selülit sorununun çözümü bu masajda saklı. Sevdiklerinize yapacağınız masaj jestleri ile onları ne kadar önemsediğinizi gösterin. 

Bank Card