Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia

Anti Aging Cilt Bakımı Silicium THALGO (75 dk.)

420 TL

Yaşlanma etkilerini geciktirmek sizin elinizde. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister Palestra Spa yetkilileri tarafından aranarak jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

Anti-aging bir tür koruyucudur. Yaşlanmayı önlemek için uygulanabilecek tüm tedbirler, Anti-aging tedavisinin içinde yer almaktadır. Yaşlanmayı mümkün olduğunca yavaşlatmak ve vücudun daha yavaş, sağlıklı ve orantılı yaşlanmasını sağlamak amacıyla uygulanır. Ten dokusunu ve bağlayıcı hücreleri yenilemek, hormonal dengeyi sağlamak anti-aging uygulamalarının faydaları arasındadır.

Anti-Aging Cilt Bakımı, cildin nem kaybı ile mücadele ederken cilt kalitesini ve sağlığını da yükseltmeyi amaçlar. Cilde canlılık ve ışıltı verir.

Bank Card