Altınbaş Altınbaş

Altınbaş

Tüm Türkiye, Kargo
Altınbaş
JESTLER
GENEL BİLGİ

JEST KULLANIMI

Altınbaş’ta geçerli bir jest seçtiğinizde, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacaktır. Jest yaptığınız kişi, çalışma saatleri içinde Altınbaş tarafından arandığında Jest Kodunu ve adresini bildirecek, jesti en kısa zamanda belirttiği adrese kargo ile gönderilecektir.

Altınbaş’ta geçerli jestler, 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybedecektir.

ALTINBAŞ HAKKINDA

60 yılı aşkın tecrübesi ile sektörün öncü markalarının başında gelen Altınbaş, Türkiye’de pek çok ilke imza atmayı da başarmıştır.

Türkiye’de markalı mücevher üretimini gerçekleştiren ilk marka olan Altınbaş, aynı zamanda Türk tüketicileri pırlantalı ürünlerle de tanıştırıp Türkiye’yi sektörde konsept mağaza kavramıyla da tanıştırmıştır.

Sürekli gelişen, sektörü de beraberinde geliştiren öncü markalardan biri olmayı başaran Altınbaş, her zaman ilklerle anıldı.

Altın takıların yanı sıra pırlanta, elmas gibi değerli taşlar kullanılarak hazırlanan takılar da Altınbaş’ın tüm Türkiye’yi kapsayan mağazalarında kendine yer bulabilmektedir. Altın bileklikler, altın yüzükler, altın küpeler ve çok daha fazlası ile tüm Türkiye’ye hitap eden ürün çeşitliliği sunan Altınbaş, başarılı yolculuğuna devam etmektedir.

Altınbaş şimdi Jestiniyap’ta. Sevdiklerinize altın ve pırlanta takılar hediye ederek onları şımartabilirsiniz. Altınbaş takılarını; Anneler Günü, Sevgililer Günü, doğum günü, evlilik yıl dönümü, ay dönümü gibi özel günlerde hediye edebileceğiniz gibi özel günleri beklemeden içinizden geldiği her anda sevdiklerinize keyifle hediye edip onları mutlu edebilirsiniz.