Altınbaş

Altın Love Küpe

756 TL

Altın Love Küpe Jesti! ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Altınbaş’ta geçerli bir jest seçtiğinizde, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacaktır. Jest yaptığınız kişi, çalışma saatleri içinde Altınbaş tarafından arandığında Jest Kodunu ve adresini bildirecek, jesti en kısa zamanda belirttiği adrese kargo ile gönderilecektir.

Altınbaş’ta geçerli jestler, 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybedecektir.

JEST HAKKINDA:

1.42 gr 14 Ayar Sarı Altın

Altınbaş’ın çiftler için özel olarak tasarladığı altın küpe modeli özgün tasarımı ile görenleri büyülemeye devam ediyor. Kadınların farklı stilleri ile eşsiz bir uyum yakalayabilecekleri altın love küpe modeli Altınbaş güvencesi ile sahip olabileceğiniz küpe modelleri arasında yer alıyor. Sevdiğiniz kişiye özel günlerde hediye edebileceğiniz altın küpe modeli ile sizler de ilişkinize farklı bir heyecan katabilirsiniz.

Sevgililer günü, doğum günü ve evlilik yıldönümü gibi farklı günlerde tercih edebileceğiniz altın küpe modeli ile özel anlarınızın bir ömür boyu daha özel hatırlanmasını sağlayabilirsiniz. Rahat kullanımı ve şık tasarımı ile dikkat çeken altın küpe modeli sizleri Altınbaş dünyasında bekliyor.

Sonsuz aşkınızın ışıltısını dışarıya yansıtabilecek en anlamlı hediyeler arasındaki altın küpe modeli gündelik kullanımlara uygun olan ve aynı zamanda özel gün ve geceler için de kullanıma uygun olan küpe modelleri arasında yer almaktadır. Kadınların tarzına uyum sağlayabilecek şekilde dizayn edilen altın küpe modeli stiline düşkün ve dış görünümüne özen gösteren kadınların gönülden büyük bir tutku ile bağlı oldukları küpe modellerinden biridir. Özel mücevher kutusu ile sizlere sunulan ve Altınbaş ayrıcalığıyla sahip olabileceğiniz bu tasarım küpe modelini sizler de sevdiklerinize armağan ederek ilişkinize yeni bir heyecan katabilirsiniz. Duygularınızı en romantik şekilde ifade edebilmeniz konusunda sizlere yardımcı olabilecek altın küpe modeli, internete özel olarak sizlerle sadece Altınbaş Online mağazasında buluşuyor.

Bank Card