Altınbaş

Altın Anne Oluyorum Kolye

488 TL

Altın Anne Oluyorum Kolye Jesti! ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Altınbaş’ta geçerli bir jest seçtiğinizde, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacaktır. Jest yaptığınız kişi, çalışma saatleri içinde Altınbaş tarafından arandığında Jest Kodunu ve adresini bildirecek, jesti en kısa zamanda belirttiği adrese kargo ile gönderilecektir.

Altınbaş’ta geçerli jestler, 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybedecektir.

JEST HAKKINDA:

0.83 gr 14 Ayar Sarı Altın

Altınbaş’ın yeni anne adayları için özel olarak tasarladığı altın anne kolye modeli, sevdiklerinize hediye olarak tercih edebileceğiniz en özel tasarımlar arasında bulunuyor. Hamile hediye seçenekleri arasında bulunan altın anne kolye modeli zamansız tasarım çizgileri ile günün her anında anne adaylarının kullanabileceği imkanı da annelere sunuyor.

Altının en şık ve en ışıltılı halini dışarıya yansıtmayı başaran Altınbaş, özgün tasarım dokunuşları ile hamile eşe hediye seçeneklerinin en göz alıcı örneklerini sizlere ulaştırıyor. Sevdiğiniz kişilerin yüzünde kocaman bir tebessüm oluşturabilecek olan altın anne kolye modeli aynı zamanda her yaştan kadının stiline de uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanmaktadır.

Yeni anne olan ya da yeni anne adayı olan kişilere hediye edebileceğiniz en özel ve en anlamlı hediyeler arasında bulunan kolye modeline Altınbaş online alışveriş mağazasından sahip olabileceğiniz gibi dilerseniz Altınbaş mağazalarından da sahip olabilirsiniz.

Özel anlarınızda sizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan Altınbaş’ın annelere özel olarak geliştirdiği koleksiyonlarında yer alan kolye modeli ile bir ömür boyu unutulmayacak bir hediyeyi sizler de sevdiklerinize sunabilirsiniz. Yeni anne adaylarının farklı kıyafetleri ile stiline uyarlayarak kullanabileceği altın kolye modeli, anne adaylarının göz kamaştırıcı stiller oluşturabilmesine de yardımcı olacak.

Özel anlarınız için değerli bir hediye arıyorsanız Altınbaş’ın anne kolye modelini sevdiklerinize hediye olarak tercih edebilir ve sevdiklerinizin sizler için ne kadar özel olduğunu onlara en anlamlı şekilde ifade edebilirsiniz.

Bank Card