Toyzz Shop

Air Hogs Supernova

499.99 TL 349.99 TL

Air Hogs Supernova Jesti! ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Jest yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna SMS ulaşacak. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda belirtilen bağlantıya tıkladığında mesajınızı ve jestini görüp adres bilgilerini belirtebilecek. Jesti, belirttiği adrese ulaştırılmak üzere en kısa zamanda kargoya teslim edilecek.

Detaylar:

• Geçerlilik süresi ne kadar?
Bu jest, satın alındığı tarihten itibaren 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

• Kargo ne zaman ulaşır?
Adres bilgileri girildikten sonra hemen işleme alınır ve ürün 3 iş günü içinde kargoya teslim edilir.

JEST HAKKINDA:

Air Hogs Supernova ile geleceğe adım atın!

Supernova'yı ellerinizin gücü ile kontrol edin!

Basit ve karmaşık arasında değişen manevraları mükemmelleştiren Supernova ile 30’dan fazla hareket ve 9 süper numara yapabilirsin; basitten zora birçok farklı manevra öğren ve uygula.

Akıllı bir araç sistemi ile donatılmış olan 5 adet harekete duyarlı yan ve alt sensörleri, size tepki veren etkileşimli bir LED ışıklara (kırmızı, yeşil, beyaz ve mavi) sahiptir.

Supernova, objeleri tespit ederek çarpışmayı önler ve havada sabit bir uçuşu garantiler. Yüksek teknolojili güvenli kafesi sayesinde parmaklarını korur ve sert düşüş ve zıplamalara karşı dayanıklıdır.

Üstelik USB şarj kablosu sayesinde her an her yerde şarj edilebilir.

Bu küçük kapalı yerçekimine meydan okuyan yörünge; 2.4 GHz frekans aralığına, ortalama şarj süresi 50-65 dakika şarj edilir.

Uzaktan kumanda gerekmez! Eller direkt sensörlerin önünde tutulmalıdır. Sadece ev içi kullanıma uygundur. Pervaneler dönerken parmaklarınızı kafesten uzak tutun.

Kutu İçerisinde; Air Hogs Supernova, 1 Usb şarj kablosu, 1 pervane çıkarma aracı, 4 yedek pervane, ve 1 kullanım klavuzu bulunmaktadır.

1 x 3,7V Lipo Pil Usb ile şarj edilir.

Ürün Ölçüsü; 12,9 x 4,7 x 12,9 x cm.

Kutu Ölçüsü; 30 x 13,5 x 20,5 cm.

Bank Card