Toyzz Shop

Air Hogs Supernova

499.99 TL

Air Hogs Supernova Jesti!... devam─▒n─▒ oku

1

PAYLA┼×:

JEST KULLANIMI:

Jest yapt─▒─č─▒n─▒zda, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna SMS ula┼čacak. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, k─▒sa mesajda belirtilen ba─člant─▒ya t─▒klad─▒─č─▒nda mesaj─▒n─▒z─▒ ve jestini görüp adres bilgilerini belirtebilecek. Jesti, belirtti─či adrese ula┼čt─▒r─▒lmak üzere en k─▒sa zamanda kargoya teslim edilecek.

Detaylar:

• Geçerlilik süresi ne kadar?
Bu jest, sat─▒n al─▒nd─▒─č─▒ tarihten itibaren 30 gün içinde kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

• Kargo ne zaman ula┼č─▒r?
Adres bilgileri girildikten sonra hemen i┼čleme al─▒n─▒r ve ürün 3 i┼č günü içinde kargoya teslim edilir.

JEST HAKKINDA:

Air Hogs Supernova ile gelece─če ad─▒m at─▒n!

Supernova'y─▒ ellerinizin gücü ile kontrol edin!

Basit ve karma┼č─▒k aras─▒nda de─či┼čen manevralar─▒ mükemmelle┼čtiren Supernova ile 30’dan fazla hareket ve 9 süper numara yapabilirsin; basitten zora birçok farkl─▒ manevra ö─čren ve uygula.

Ak─▒ll─▒ bir araç sistemi ile donat─▒lm─▒┼č olan 5 adet harekete duyarl─▒ yan ve alt sensörleri, size tepki veren etkile┼čimli bir LED ─▒┼č─▒klara (k─▒rm─▒z─▒, ye┼čil, beyaz ve mavi) sahiptir.

Supernova, objeleri tespit ederek çarp─▒┼čmay─▒ önler ve havada sabit bir uçu┼ču garantiler. Yüksek teknolojili güvenli kafesi sayesinde parmaklar─▒n─▒ korur ve sert dü┼čü┼č ve z─▒plamalara kar┼č─▒ dayan─▒kl─▒d─▒r.

Üstelik USB ┼čarj kablosu sayesinde her an her yerde ┼čarj edilebilir.

Bu küçük kapal─▒ yerçekimine meydan okuyan yörünge; 2.4 GHz frekans aral─▒─č─▒na, ortalama ┼čarj süresi 50-65 dakika ┼čarj edilir.

Uzaktan kumanda gerekmez! Eller direkt sensörlerin önünde tutulmal─▒d─▒r. Sadece ev içi kullan─▒ma uygundur. Pervaneler dönerken parmaklar─▒n─▒z─▒ kafesten uzak tutun.

Kutu ─░çerisinde; Air Hogs Supernova, 1 Usb ┼čarj kablosu, 1 pervane ç─▒karma arac─▒, 4 yedek pervane, ve 1 kullan─▒m klavuzu bulunmaktad─▒r.

1 x 3,7V Lipo Pil Usb ile ┼čarj edilir.

Ürün Ölçüsü; 12,9 x 4,7 x 12,9 x cm.

Kutu Ölçüsü; 30 x 13,5 x 20,5 cm.

Bank Card