En G├╝zel Hediye Kitap

1984 ÔÇô George Orwell

26 TL 20.9 TL

En iyi dost, en g├╝zel hediye...... devam─▒n─▒ oku

1

PAYLA┼×:

JEST KULLANIMI:

Jest yapt─▒─č─▒n─▒zda, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna SMS ula┼čacak. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, k─▒sa mesajda belirtilen ba─člant─▒ya t─▒klad─▒─č─▒nda mesaj─▒n─▒z─▒ ve jestini görüp adres bilgilerini belirtebilecek. Jesti, belirtti─či adrese ula┼čt─▒r─▒lmak üzere çal─▒┼čma saatleri içinde kargoya teslim edilecek.

En Güzel Hediye: Kitap jestleri, 30 gün içinde kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

JEST HAKKINDA:

─░ngiliz yazar George Orwell’in 1949 y─▒l─▒nda yay─▒mlanan ve k─▒sa sürede kült mertebesine eri┼čmi┼č eseri 1984, 1949 y─▒l─▒nda yay─▒mlanm─▒┼čt─▒r. Distopya türünde bir roman olan 1984, “Büyük Birader”, “Dü┼čünce Polisi”, “101 Numaral─▒ Oda”, “2+2=5” gibi çe┼čitli terminolojileri ve kavramlar─▒ günümüz lugât─▒na dahil etmi┼čtir. George Orwell kitaplar─▒ aras─▒nda en çok bilinen eserdir.

2017'nin en çok satan kitaplar─▒ndan biri olan 1984, son y─▒llarda giderek artan ününe ün katmaya devam etmektedir. Gençlere hangi kitap hediye edilir diye dü┼čünüyorsan─▒z en çok be─čenilen klasik eserlerden biri olan 1984'ü seçip Jestiniyap'la gönderip sevdiklerinizi an─▒nda mutlu edebilirsiniz. 

Sayfa Say─▒s─▒: 352

Bank Card