Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia

10 Ders Pilates Paketi

1300 TL

Hayatına pilatesin pozitif etkisi ve enerjisi gelsin. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister Palestra Spa yetkilileri tarafından aranarak jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

JEST HAKKINDA:

Ders paketi jestleri birebir çalışmayı kapsar. 10 derslik pilates paketini içeren bu jestte her bir ders 50 dakika sürmektedir. Kişinin sağlık özgeçmişine bakılarak kişiye özel program hazırlanmaktadır.

Bedenin dengede tutulmasına yardımcı olan ve omurgayı desteklemekte önemli işlevi olan, nefes teknikleri ile desteklenen pilates egzersiz programı, temel kaslar üzerine yoğunlaşır.

Pilates, yirminci yüzyılın başlarında Joseph Hubert Pilates tarafından geliştirilmiş fiziksel fitness sistemidir. Pilates'de egzersizlerin çok kez tekrarı yerine daha az sayıda, tam, kontrol ve belirli bir biçim içinde uygulanması tercih edilir. Esneklik, güç ve beden farkındalığı kazandıran pilates, kasların kusursuzluk kazanmasını sağlayarak dengeleyici kasları güçlendirir. Pilates aynı zamanda sadece bedeni değil, zihni de geliştiren ve dinlendiren bir egzersiz türüdür. Pilatesin faydaları arasında vücudu sıkılaştırması, gerginlikleri önlemesi, stresle mücadeleye yardımcı olması sayılabilir. Pilatesin diğer faydaları arasında kan dolaşımını hızlandırması ve vücut görünümünü iyileştirmesi de sayılabilir.

Bank Card