Turkuvaz Dergi

1 Yıllık HomeArt Dergi Aboneliği

132 TL

Dekorasyona modern ve farklı bir bakış açısı kazandıracak. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Turkuvaz Dergi'de jest yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacaktır. Jest yaptığınız kişi, kısa zaman içinde aranarak adres bilgileri talep edilecektir. Ardından, jest yaptığınız kişinin, abonelik kayıtları tamamlanacak ve seçtiğiniz dergi, belirttiği adrese düzenli olarak gönderilmeye başlayacaktır.

JEST HAKKINDA:

Bu jest; 'HomeArt' dergisine 1 yıllık aboneliği kapsar. Bir yıl boyunca düzenli olarak adresine teslim edilecek HomeArt dergisi ile, jest yaptığınız kişi dekorasyona dair en yeni trendleri fark edecek, yepyeni dekorasyon ipuçları edinecek, yaşam alanlarını modern ve dikkat çekici bir çizgide sunabilecek. 

Yüzde yüz yerli bir dekorasyon dergisi olan Home Art, en başta bu özelliği ile rakiplerinden ayrılıyor. "Bu dergide gördüğünüz her şey Türkiye'de var" sloganıyla tanınan Home Art; yenilikçi, ulaşılabilir, yol gösteren ve hepsinden önemlisi kullanışlı bir dergi. Pahalı bir uğraş ve zahmetli bir süreç olan dekorasyon en zevkli ve en ekonomik hale nasıl getirilebilir? İşte Home Art, getirdiği önerilerle sevdiklerinize bu sorunun cevabını veriyor.

Yayın Frekansı: Aylık 
Sektör: Dekorasyon

Bank Card