Turkuvaz Dergi

1 Yıllık Cosmopolitan Dergi Aboneliği

128 TL

Kadına dair her şey burada. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Turkuvaz Dergi'de jest yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacaktır. Jest yaptığınız kişi, kısa zaman içinde aranarak adres bilgileri talep edilecektir. Ardından, jest yaptığınız kişinin, abonelik kayıtları tamamlanacak ve seçtiğiniz dergi, belirttiği adrese düzenli olarak gönderilmeye başlayacaktır.

JEST HAKKINDA:

Bu jest; 'Cosmopolitan' dergisine 1 yıllık aboneliği kapsar. Bir yıl boyunca düzenli olarak adresine teslim edilecek Cosmopolitan dergisi ile jest yaptığınız kişi moda, güzellik, sağlık, bakım gibi konuları evinden ya da iş yerinden takip edebilecek. 

Dünya kadınlarının ortak dili Cosmopolitan, dünyada olduğu gibi Türkiye'de de kadın dergiciliğinin lideri. Kendine güvenen, cesur ve kadınlığının keyfini süren okur kitlesini, hayatlarındaki her alanda en iyiye sahip olmaları için motive eden Cosmopolitan'ın içinde, başta kadın-erkek ilişkileri olmak üzere kadına dair her şeyi bulunabilir. 64 ülkede 34 dilde yayınlanan Cosmopolitan; modayı ve trendleri, kozmetik ve güzellik dünyasındaki yenilikleri, sağlık ve bakım alanındaki gelişmeleri okurları için takip eder. 

Yayın Frekansı: Aylık 
Sektör:
Kadın

Bank Card