Altınbaş

0.48 Karat Pırlanta Safir Kolye

1590 TL

0.48 Karat Pırlanta Safir Kolye Jesti! ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Altınbaş’ta geçerli bir jest seçtiğinizde, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacaktır. Jest yaptığınız kişi, çalışma saatleri içinde Altınbaş tarafından arandığında Jest Kodunu ve adresini bildirecek, jesti en kısa zamanda belirttiği adrese kargo ile gönderilecektir.

Altınbaş’ta geçerli jestler, 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybedecektir.

JEST HAKKINDA:

ALTINBAŞ ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

SKU: PINS183-14K-PINS183-14K

1.48 gr 14 Ayar Beyaz Altın

Taş Ağırlık Renk Berraklık Şekil
Pırlanta 0,08 Karat G SI Yuvarlak
 
Safir 0,40 Karat     Damla
 

En değerli taşlar arasında yer alan safirin kolye tasarımlarında kullanılmasıyla ortaya çıkan bu özel kolye modeli, kombinlerde de yer verebileceğiniz kolye modelleri arasında yer alıyor. Asırlar boyu büyüleyiciliğin ve ihtişamın en önemli simgesi olan safir kolye modeli sayesinde şıklığınıza sizler de farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. Mavinin en eşsiz tonunu taşıyan ve gizemli duruşu olan safir, doğada en zor bulunan taşlar arasında yer aldığı için de en nadir seçenekler arasında bulunuyor.

 

Safir taşını pırlanta ve kolyeler ile bir araya getiren Altınbaş, gündelik kıyafetleriniz ve özel davetleriniz için tercih edebileceğiniz en özel pırlanta safir kolye modelini sizlere sunuyor. Kıyafetleriniz ile stilinizi yansıtan safir kolye modelini isterseniz hediye etmek için tercih edebilir, isterseniz de tarzınızın güçlü yanlarını vurgulamak için tercih edebilirsiniz.

 

Minimal tasarım dokunuşları ile hayat bulan ve aynı zamanda iddialı bir duruşa sahip olan pırlanta safir kolye modeli özel günlerinizde ve gündelik yaşantınızda ilk tercih edeceğiniz mücevherler arasında yer alarak stilinize benzersiz bir boyut kazandırabilecek özelliklere sahiptir. Altınbaş’ın büyük ilgi gören pırlanta safir kolye modelleri arasında yer alan bu kolye modelini tarzınıza büyük bir yenilik katmak istiyorsanız ya da hediyeleriniz ile özel anlarınızı taçlandırmak istiyorsanız sizler de inceleyebilirsiniz.

Bank Card