Altınbaş

0.18 Karat Pırlanta Küpe

1990 TL

0.18 Karat Pırlanta Küpe Jesti! ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Altınbaş’ta geçerli bir jest seçtiğinizde, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacaktır. Jest yaptığınız kişi, çalışma saatleri içinde Altınbaş tarafından arandığında Jest Kodunu ve adresini bildirecek, jesti en kısa zamanda belirttiği adrese kargo ile gönderilecektir.

Altınbaş’ta geçerli jestler, 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybedecektir.

JEST HAKKINDA:

ALTINBAŞ ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

SKU: PINS177-8K-PINS177-8K

1.30 gr 8 Ayar Beyaz Altın

Taş Ağırlık Renk Berraklık Şekil
Pırlanta 0,18 Karat G SI Yuvarlak
 

Kadınların en sık tercih ettiği mücevherlerden olan küpeler Altınbaş’ın en ince işçiliği ile buluşarak sizlere sunuluyor. Doğanın insanlara hediyesi olan elmaslar özel kesim teknikleri ile pırlantaya dönüşüyor. Dayanıklı ve ışıltılı görünümü ile dikkat çeken pırlanta küpe modeli eşsiz formu ile stilinize hareket katabilmenizi sağlıyor.

 

Göz kamaştırıcı bir stil elde edebileceğiniz pırlanta küpe modeli zarafetin ve şıklığın anahtarını sizlere sunuyor. Bütün aksesuarlarınız ile kolay bir şekilde kullanabileceğiniz pırlanta küpe modeli ile sizler de güzelliğinizi taçlandırmak için hazırlanın. Tek tek veya farklı koleksiyonlar ile birlikte harmanlayarak kullanabileceğiniz pırlanta küpe modeli ile girdiğiniz her ortamda stiliniz ile ön plana çıkmaya başlayabilirsiniz.

 

İlhamını doğadan alan yenilikçi tasarımlar eşliğinde hayat bulan Altınbaş pırlanta küpe modeli, pırlantanın en saf ve en berrak görünümü ile bütünleşiyor. Romantik bir duruş sergileyebilen pırlanta küpeler en ince dokunuşlar ile cesur tasarımlara dönüşüyor. Stilinizi en özel şekilde tamamlayabileceğiniz pırlanta küpe modeli sayesinde daha zarif ve çekici görünmeye başlayabilirsiniz.

 

Zamanın ötesindeki tasarımlarıyla ilgi çeken Altınbaş güvencesi ile sahip olabileceğiniz pırlanta küpe modelini dilerseniz sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Özel günlerin en özel hediye seçenekleri arasında bulunan pırlanta küpe modellerini sevdikleriniz gündüzden geceye, günün her anında kullanarak sizi hatırlayabilir. Altınbaş dünyasında sizleri bekleyen pırlanta küpe modelini inceleyerek kendiniz ya da sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.

Bank Card