Altınbaş

0.10 Karat Pırlanta Altın Necef Küpe

1038 TL

0.10 Karat Pırlanta Altın Necef Küpe Jesti! ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Altınbaş’ta geçerli bir jest seçtiğinizde, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacaktır. Jest yaptığınız kişi, çalışma saatleri içinde Altınbaş tarafından arandığında Jest Kodunu ve adresini bildirecek, jesti en kısa zamanda belirttiği adrese kargo ile gönderilecektir.

Altınbaş’ta geçerli jestler, 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybedecektir.

JEST HAKKINDA:

Necef taşının şansını boynunda taşımak isteyen bayanların tercih ettiği Altınbaş Pırlantalı Altın Necef Küpe, şık ve zarif tasarımı ile mükemmel bir görünüm sağlıyor. Bitmeyen şansı temsil eden necef taşı, bu üründe altın bir kafes içerisinde sunuluyor. 8 ayar beyaz altından üretilen küpe, uç kısmında kafes şeklinde dizayn edilmiş altın bölmenin içerisinde küre şeklinde bir adet necef taşı bulunduruyor. Taşın etrafını kaplayan kafesin birleşme noktalarında ve kafesi zincire bağlayan bağlantı noktalarında mükemmel parlaklıkta pırlanta taşlar yer alıyor. Kendine özgü bir renge sahip olan necef taşı, mükemmel beyaz altınla bir araya gelerek birçok renk ve giysi türü ile kolaylıkla uyum sağlıyor.

Altınbaş'ın Pırlanta Küpeler serisinde yer alan pırlantalı altın necef küpe, 3,42 gram ağırlığında 8 ayar beyaz altından oluşuyor. Küpenin mükemmel sağlamlıktaki zinciri, kopmaya karşı üst düzey dayanıklılık gösteriyor. Necef taşının içerisinde bulunduğu kafes, burgu şeklindeki tasarımı ile oldukça şık ve zarif bir görünüm sağlıyor. Eşsiz görünümdeki necef taşı ve küpede yer alan pırlanta taşlar, küpeye göz alıcı bir parlaklık sağlayarak, şıklık katıyor. Şık ve spor kıyafetlerin birçoğu ile birlikte kolaylıkla kullanılabilen bu küpe, şıklığına önem veren kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alıyor. 

Altınbaş'ın sunmuş olduğu güvence ile satın alınan ürünler, ücretsiz sigortalı gönderim ile kapınıza kadar ulaştırılıyor. Güvenli alışveriş ve hızlı teslimat garantisi sunan Altınbaş, tüm ürünleri için ücretsiz bakım hizmeti de sunuyor. Ücretsiz kolay iade imkanı ile satın alınan ürünler, herhangi bir olumsuz durumda ücretsiz olarak iade edilebiliyor. Şık ve zarif görünümü ile göz dolduran pırlantalı necef küpeyi, kredi kartına 4 taksit imkanı ile güvenle satın almak için hemen sepetinize ekleyin.

3.42 gr 8 Ayar Beyaz Altın

Taş Ağırlık Adet Renk Berraklık

Neredeyse bütün pırlantalar içlerinde oluşumundan kaynaklanan ufak kusurlar bulundurur. Berraklık konusunda en kaliteli olanlar, bu kusurlardan en azına sahip olanlardır.

Şekil

Kesim sözcüğü pırlantanın şeklini ifade eder. Yuvarlak, kare, damla yada kalp şekilleri en çok bilinenler arasındadır. İlerleyen teknoloji sayesinde çok daha farklı şekiller ve kesimler ortaya çıkmaktadır. 

 
Pırlanta 0,10 Karat 1 H VS2 Yuvarlak

Ürün Dahilinde

• Ücretsiz Sigortalı Kargo

• Güvenli Alışveriş

• Şık Mücevher Kutusu

• Bakım Garantisi 

• Ücretsiz Kolay İade

• Altınbaş Güvencesi

Bank Card