Altınbaş

0.07 Karat Pırlanta Bin Hayat Küpe

5137 TL

0.07 Karat Pırlanta Bin Hayat Küpe Jesti! ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Altınbaş’ta geçerli bir jest seçtiğinizde, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacaktır. Jest yaptığınız kişi, çalışma saatleri içinde Altınbaş tarafından arandığında Jest Kodunu ve adresini bildirecek, jesti en kısa zamanda belirttiği adrese kargo ile gönderilecektir.

Altınbaş’ta geçerli jestler, 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybedecektir.

JEST HAKKINDA:

3.68 gr 14 Ayar Pembe

Taş Ağırlık Renk Berraklık Şekil
Pırlanta 0,07 Karat G SI Yuvarlak
 

Hayatınızdaki en özel anlarda kullanabileceğiniz pırlanta küpe modeli aynı zamanda gündelik kullanımlarınız için de uygundur. Altınbaş’ın ince işçiliği ve tasarım dokunuşları ile hayat bulan pırlanta küpe modeli ile stilinize büyük bir canlılık katabilirsiniz. En değerli mücevherler arasında bulunan pırlanta küpeler ile artık hayal ettiğiniz stilleri en kolay şekilde sizler de oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Sevdiklerinize özel günlerde anlamlı bir hediye sunmak istiyorsanız da Altınbaş’ın ismini Ginkgo Biloba’dan alan “Bin Hayat” koleksiyonunda yer alan pırlanta küpe modelini tercih edebilirsiniz. Şans, sağlık ve uzun ömrün sembolü olan Ginkgo Biloba’dan yola çıkılarak tasarlanan bu koleksiyondaki küpeler sayesinde sevdiklerinize kalıcı ve anlamlı hediyeler sunabilirsiniz.

Klasikleşmiş hediyelerden sıkıldıysanız ve alternatif bir hediye seçeneği arıyorsanız Altınbaş dünyasında sizleri bekleyen pırlanta küpe modelini hediye olarak sevdiklerinize verebilirsiniz. Sevgililer günü, doğum günü ve evlilik yıldönümlerinin başrol oyuncusu olmayı başaran pırlanta küpeler ile bir ömür boyu unutulmayacak hatıralar oluşturabilirsiniz.

Pırlanta tutkunları tarafından büyük bir ilgi gören küpe modeli kusursuz işçilik ve yeni nesil tasarım anlayışı ile harmanlanarak sizlere sunulmaktadır. “Bin Hayat” koleksiyonunun en beğenilen mücevherleri arasında bulunan küpe modelini aynı koleksiyonda yer alan kolye ve yüzük modelleri ile birlikte de kullanabilirsiniz.

Her yaştan kadının stiline hitap edebilecek şekilde dizayn edilen pırlanta küpe modeli ile farklı kıyafetlerinizi ve aksesuarlarınızı daha başarılı şekilde kombinleyebilirsiniz. Alternatif, spor ve klasik giyim tarzlarına uyum sağlayan pırlanta küpe modelini günün her anında rahat ve şık bir şekilde kullanmaya sizler de başlayabilirsiniz.

Bank Card